Понеділок, 28 вересня 2020
Ганна Нестеренко Корисна інформація

Щоб не стати жертвою крижаних бурульок Новина з фото

Щоб не стати жертвою крижаних бурульок
Нестійкі погодні умови та значне нагромадження снігового покриву сприяють активному утворенню бурульок на покрівлях споруд, виступаючих архітектурних частинах будинків та деревах.


Особливу небезпеку бурульки становлять в місцях масового скупчення людей та на вузьких вуличках, де тротуари безпосередньо прилягають до будинків. Бурульки є серйозною небезпекою, адже падаючи, вони можуть травмувати перехожих.

Просимо громадян бути уважними під час прогулянок у парку, особливо з дітьми. На деревах утворюється значний сніговий покрив, подекуди з них може впасти велика брила снігу разом з бурульками. Тому, проходячи біля високих дерев, спершу необхідно переконатися, що немає загрози падіння снігу

Загрозливою є ситуація поблизу під’їздів багатоповерхових будинків та при вході до торговельних майданчиків. Вірогідність травмування в цих місцях є найвищою.

Щоб не стати жертвою крижаних бурульок, які можуть впасти на пішохода, необхідно не заходити за межі встановлених огорож, а в місцях їх відсутності — самому звертати увагу на наявність небезпечних утворень з криги і снігу на дахах будинків.

По можливості слід триматись на відстані 3-5 метрів від будинків та інших споруд, вибираючи найбільш безпечний маршрут руху вулицями міста.

Також потрібно бути обережним, йдучи повз будинки, необхідно обходити ділянки, де звисають бурульки. Проходячи ці місця, спершу необхідно впевнитись у відсутності загрози падіння льодових наростів та бурульок.

Дотримання цих основних заходів безпеки та порад дозволить вам уникнути трагічних наслідків.

Будьте пильними, бережіть себе!

Щоб не стати жертвою крижаних бурульокДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:


  • akita Користувач offline

  • 30 січня 2016 02:09
    Група: Користувачі
    Реєстрація: 18.05.2010 | 36 комментарів | 0 публікацій
капец, будто мы живем в тропиках и снег для нас прям целый "конец света"! ЭТО ЗИМА!!! НОРМАЛЬНАЯ ЗИМА!!!!СНЕГ ПАДАЕТ С КРЫШ, ДОРОГИ НЕ ЧИЩЕНЫ, ТРОТУАРЫ, СОСУЛЬКИ, ТЕКУЩИЕ КРЫШИ-ДЛЯ ЧЕГО ТОГДА КОММУНАЛЬНЫЕ ХОЗЯЙСТВА В ГОРОДЕ? ЧТО ОНИ ДЕЛАЮТ? а то как малые дети-снега они не видели в жизни и незнают, что с ним делать.
  • Нравится
  • 2


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top