Вівторок, 13 квітня 2021
ТОП-новини Корисна інформація

Відтепер споживачі централізованого опалення сплачуватимуть за фактично спожиті послуги

Відтепер споживачі централізованого опалення  сплачуватимуть за фактично спожиті послуги
Змінено порядок нарахування (визначення) плати за послуги з централізованого опалення у разі відсутності у квартирі (будинку садибного типу) та на вводах у багатоквартирний будинок засобів обліку теплової енергії.


Новоприйняті зміни передбачають механізм нарахування споживачам (у яких відсутні прилади обліку теплової енергії) щомісячної плати за послуги з централізованого опалення, що враховує відхилення фактичної температури зовнішнього повітря та тривалості опалювального сезону від нормативних показників, які взято до розрахунків тарифів на послуги з централізованого опалення.

Такий механізм дозволить уникнути перерахувань розміру плати в кінці опалювального сезону, адже споживачі сплачуватимуть кожного місяця за фактично спожиті послуги.

При цьому, якщо підприємство не забезпечить належного надання та відповідної якостіпослуг, окремо здійснюватиметься перерахунок плати за послуги з централізованого опалення відповідно до Порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 лютого 2010 року №151.

Постанову Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2015 року №1037 "Про запровадження перерахунку вартості послуги з централізованого опалення залежно від температури зовнішнього повітря" підтримано Міжнародним валютним фондом, що свідчить про відповідність цієї постанови тій програмі, що здійснюється за підтримки МВФ.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

  • topgun Користувач offline

  • 22 грудня 2015 11:56
    Група: Користувачі
    Реєстрація: 23.08.2015 | 62 комментарів | 0 публікацій
Почему нет суммы ежемесячного минимального платежа по субсидии в электронном виде в базе данных при оплате услуги в Ощадбанке? Каждый месяц надо выяснять в Свеловодскпобуте эту цифру! Аналогично и по другим коммунальным платежам.Бумажный носитель субсидии есть,а электронного, в Ощадбанке-нет? Кому задать этот вопрос и получить конкретный ответ? Администрация- подскажите!
  • Нравится
  • 4


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top