Четвер, 22 жовтня 2020
Події

Немає більшого покликання, як захищати рідну землю Новина з фото

Немає більшого покликання, як захищати рідну землю
Прохолодним грудневим днем зібрались у читальному залі Центральної міської бібліотеки учні 5-В класу школи №7, щоб разом з бібліотекарями привітати наших лицарів і захисників зі святом — Днем Збройних Сил України.


Зустріч школярів з учасниками Антитерористичної операції була спрямована на те, щоб привернути увагу дітей до осмислення слова "Батьківщина", усвідомлення кого і що захищають наші бійці на східному фронті.

З розповідей гостей діти зрозуміли, що життя інколи справді ділиться на "до" і "після".

Наші земляки — Микола Саков, Олег Гонзар та Валерій Бабич — справжні герої розповідали про нелегкі будні воїнів АТО, про величезну роль допомоги волонтерів, а також важливість моральної підтримки завдяки листам-оберегам від дітей. Про найцікавіші моменти їх служби діти побачили на фотографіях.

Щоб показати нашим мужнім захисникам чого варті майбутні солдати і офіцери, школярі виконали кілька цікавих завдань. Це були і карколомні питання і завдання на швидкість та спритність.

Звичайно, жодна зустріч із військовими не обходиться без "примірювання". Хлопці й дівчата на кілька коротких хвилин ставали бійцями Збройних Сил України. Вони із задоволенням вдягали балаклави й каски, а відчайдухи забиралися до спального мішку.

Всі учасники зустрічі впевнені, що немає такого українця, який би не бажав миру і спокою Україні.
Немає більшого покликання, як захищати рідну землю
Немає більшого покликання, як захищати рідну землюДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top