Понеділок, 28 вересня 2020
Ганна Нестеренко Культура

Мандрівний Docudays UA вперше у Світловодську!

Мандрівний Docudays UA вперше у Світловодську!
16 жовтня в Україні стартував ХІІ Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA. Впродовж жовтня–грудня найкращі документальні фільми на тему прав людини зможуть побачити мешканці більш ніж 200 міст і містечок України. В тому числі мешканці міст Світловодськ, Кременчук, Комсомольськ та Олександрія.


До програми цьогорічного Мандрівного фестивалю увійшли фільми-переможці та фільми позаконкурсних програм XІІ Docudays UA. Ми переконані, що чесне документальне кіно здатне захистити від зброї пропаганди, тому Мандрівний Docudays UA цього року покаже дві стрічки з програми ПРОПАГАНДА, що була центральною на фестивалі в Києві.

Фестиваль – неполітичний і некомерційний, тобто вхід на всі покази безкоштовний. А в Світловодській програмі фестивалю кіношедеври не тільки основних трьох програм (DOCU/Право (правозахисні стрічки), DOCU/Життя (документальні стрічки про життя людей в інших країнах) та DOCU/Коротко (короткі метри)) та основної програми ПРОПАГАНДА. До програми Мандрівного фестивалю увійшли також фільми з програми ЕФЕКТ ГРУЗІЇ, що розповідає про досвід війни з Росією і пізнішої відбудови країни. Нове на цьогорічному фестивалі – кінопрограма DOCU/ДІТИ. Герої історій – це діти та підлітки, які стикаються з дорослими проблемами та вчаться їх долати.

Кінопокази відбуватимутся у кінотеатрі "Прадо" з 24 по 27 листопада включно, щовечора о 18.00. вхід вільний

* * *

ХІІ Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини у Світловодську реалізується Громадською Організацією "Майбутнє без меж"

12 Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA відбувається в Україні за підтримки уряду Швеції.

Партнери: Державне агентство України з питань кіно, Міжнародна мережа кінофестивалів з прав людини, фестиваль Movie that Matter.
Організатори фестивалю Docudays UA: Українська Гельсінська спілка з прав людини, громадська організація "Південь", Херсонський обласний фонд милосердя і здоров’я, громадська організація "Центр сучасних інформаційних технологій та візуальних мистецтв".Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top