Понеділок, 08 вересня 2025



^ Реклама ^
Кримінал

У крадіжці тонни насіння правоохоронці викрили родича потерпілого

22-річний житель Світловодського району з господарського приміщення викрав насіння соняшника, частину якого у подальшому продав.

^ Реклама ^

Встановлено, що родич бачив, як господар складав зібраний урожай до сараю. Згодом уночі зловмисник на велосипеді перевіз мішки до себе додому. Тільки одного не врахував злодій – за ним залишилася "стежка" з розсипаного насіння, яка привела до місця, де він його зберігав.

- Частину краденого чоловік встиг продати в м. Олександрії, решту правоохоронці вилучили та повернули власникові, - повідомив начальник Світловодського відділу поліції Андрій Гулий.


За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 "Крадіжка" Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 3 до 6 років.
  • Нравится
  • 0




^ Реклама ^

Партнери:


Top