Середа, 30 вересня 2020
Авто Корисна інформація

Світлоповертаючий елемент — запорука життя! Новина з фото

Світлоповертаючий елемент — запорука життя!
Працівники Державтоінспекції закликають учасників дорожнього руху, зокрема пішоходів, використовувати світлоповертаючі елементи.


В осінньо-зимовий період зростає кількість дорожньо-транспортних пригод за участю пішоходів. Насамперед, це пов’язано з коротким світловим днем, погіршенням погодних умов та іншими об’єктивними причинами, які на жаль, не завжди враховують учасники дорожнього руху. Досить часто пригоди трапляються через недостатню видимість на дорогах, коли водій не має достатньо часу для реагування на такі ситуації. Та найгірше, що мають місце автопригоди, в яких гинуть та травмуються діти.

Саме для того, щоб водії могли вчасно помітити пішоходів на дорозі, Державтоінспекція Рівненської області радить таким учасникам дорожнього руху мати на одязі світлоповертаючі елементи. Особливо важливо забезпечити ними дітей, адже часто вони повертаються додому зі школи в умовах недостатньої видимості і маршрути не завжди проходять по освітлених ділянках доріг. Використання світлоповертаючих елементів на одязі допоможе юним учасникам дорожнього руху стати більш помітними на проїжджій частині. Дітям буде цікаво носити яскраві ! наклейки, а батьки, тим часом, забезпечать їх видимість для водіїв.

"На сьогодні питання підвищення безпеки дорожнього руху на дорогах, а особливо серед найменших його учасників, постає дуже гостро", ? зазначає начальник УДАІ УМВС України в Рівненській області Олександр Семенюк. ? "Тому використання світлоповертаючих елементів на одязі ? це реальний спосіб уберегти дитину від травм на неосвітлений дорозі", ? додає полковник міліції.


Доведено, що застосування світловідбивача знижує ризик наїзду автомобіля на пішохода в темну пору доби на 85%, що дозволяє зменшити кількість травмованих та загиблих людей на дорозі більш ніж в шість с половиною разів.

Державтоінспекція Рівненщини радить усім учасникам дорожнього руху придбати засоби пасивної безпеки, а особливо забезпечити світлоповертаючими елементами дітей. Подбайте про безпеку Вашої дитини на дорозі.

Прес-служба Департаменту ДАІ МВС України
(за інформацією прес-служби ДАІ Рівненської області)Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top