Субота, 04 квітня 2020
ТОП-новини Фоторепортаж ТРК ''Веселка'' Влада

71 сесія Світловодської міської ради відбулася за участі 27 депутатів. Де решта? Новина з фото Новина з відео

71 сесія Світловодської міської ради відбулася за участі 27 депутатів. Де решта?
Попри всі негативні прогнози, сімдесят перша сесія міської ради шостого скликання таки відбулася 23 червня за участі 27 депутатів. Кворум набирали довгих 25 хвилин. І варто було одному чи двом депутатам покинути сесійну залу чи просто проігнорувати голосування, як рішення не приймалося.


Чому майже половина народних обранців проігнорувала пленарне засідання сесії? Відповідь на запитання залишається відкритою.

На початку засідання годину часу приділили депутатським запитам. Людмила Безрукава запитала, коли розпочнуться ремонтні роботи у будинку №24 по вулиці Леніна. Віктор Самоляк — начальник УЖКГ відповів зразу — не раніше вересня місяця, бо гроші ще не надійшли, тому і тендерні процедури не розпочалися.

Володимир Помазан звернувся з двома запитами: про інформування депутатів щодо підготовки до опалювального сезону СП ТОВ "Світловодськпобут" та про надання допомоги громадянці, яка мешкає на першому поверсі будинку №25 по вулиці Бойка, у боротьбі зі щурами, що вільно заходять до квартири.

Надія Прасол зажадала відповіді на 2 запитання: чому реконструкція колишнього райунівермагу відбувається без належної підготовки будівельного майданчика, зокрема, немає огорожі, і будь-який мешканець міста може наразитися на небезпеку та що там будується?

Михайло Бур’янський турбувався про ремонт дороги на вулиці Богдана Хмельницького, зруйнованої працівниками ОВКГ "Дніпро-Кіровоград" у двох місцях та затягування міліцією розслідування крадіжки з території КП "КПП" пам’ятника Леніну.

Юрій Сап’янов зачитав звернення, яке надійшло до нього від Михайла Касьянова. Останній турбується про те, щоб достроково звільнилося місце міського голови. Але Юрій Олександрович пояснив заявнику, що для цього треба створити комісію, знайти вагомі аргументи тощо.

Таїса Гончаренко вкотре підняла питання про будівлю колишньої бібліотеки за адресою: провулок Луговий, 2. Депутат пропонує продати будинок з аукціону і поповнити міський бюджет. Наразі ж будинок руйнується, там мешкають безхатченки. Олександр Наумчик у відповідь сказав, що будинок з 80-х років перебував на балансі управління культури, але з житлового фонду у нежитловий його не було переведено. Як тільки цю процедуру буде завершено, аукціон цілком можливий.

Другий запит Таїси Гончаренко стосувався звернення 100 мешканців Ревівки про перенесення медичної амбулаторії у будинок №1 по вулиці Ілліча і виділення коштів на ці цілі з міського бюджету.

Костянтин Каспров вимагає відповіді на запитання, коли буде поновлено асфальтове покриття на вулиці Леніна після ремонту "Світловодськпобутом" теплотраси.

Микита Письменний запитав, чи є директор у КП "Карат", до кого можна звертатися мешканцям Хмельницького мікрорайону з питань водозниження. І отримавши відповідь від Сергія Філоненка — водозниженням займається КП "Комбінат комунальних послуг", туди і слід звертатися — довго не міг заспокоїтися і голосно "вболівав" за народ, перескочивши на ремонт ліфтів у будинку №38 по вулиці Приморській. Відповідь Юрія Котенка про те, що цю проблему саме Микита Письменний ігнорував десяток років, перебуваючи на посаді начальника ЖЕК№5, його обурила і він вдався до прямих образ головуючого.

Далі депутати перейшли до розгляду фінансових питань. Затвердили звіт про виконання бюджету міста за 1 квартал 2015 року та внесли зміни до міського бюджету на 2015 рік. Повний текст рішень дивіться на сайті міської ради.

З п’яти питань соціально-економічного розвитку, комунальної власності розглянуто лише одне. Двох голосів не вистачило для того, щоб затвердити оптимізовану схему перспективного розвитку теплопостачання, концепцію реформування сфери обслуговування житлового фонду та прибудинкових територій. Не голосували депутати Кармаліта Є.М. та Письменний М.П.

Питання врегулювання архітектурно-земельних відносин розглядалися швидко і рішення приймалися одноголосно, аж доки не дійшли до затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок та передачі присадибних ділянок у власність громадянам. Знову депутати Письменний і Кармаліта вирішили не голосувати за таке рішення, оскільки серед двадцяти громадян є прізвище Котенка Ю.М. Тож нехай 19 людей почекають ще до наступної сесії! Заради справедливості треба сказати, що Євген Кармаліта зробив спробу закликати колег проголосувати ще раз за це рішення, попередньо викресливши зі списку міського голову, але цю пропозицію депутати не сприйняли.

Завдяки цим же двом депутатам, сесія не прийняла рішення про надання згоди на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вулиці Лісозаводській в оренду ТОВ "Герместрейдінг". Обурені представники підприємства мовчки вийшли з зали…

Решту земельних питань проголосували одностайно і перейшли до організаційних. Склад народних засідателів вирішили розглянути на наступній сесії. Затвердили зміни до структури управління соцзахисту. Новопризначений начальник відділу з питань НС та ЦЗН Руслан Соловей доповідав з трьох питань: про внесення змін до рішень міської ради про структуру, штати, про затвердження Положення про відділ та внесення змін до Комплексної програми запобігання та реагування на надзвичайні ситуації техногенного, природного та соціального характеру. Рішення прийнято одностайно.

З трьох питань, що були внесені до порядку денного додатково, розглянули два — про землю ПАТ "БУ-1" та про звернення до Президента України, Верховної ради і Кабміну з приводу зниження тарифів. Результати перевірки списання майна Центру військово-патріотичного виховання більшість не зацікавили.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top