Субота, 20 липня 2024

^ Реклама ^
Політика

Олесь Довгий за два місяці отримав 360 звернень від громадян

Олесь Довгий за два місяці отримав 360 звернень від громадян
Громадська приймальня народного депутата Олеся Довгого у Світловодську працює усього два місяці, але вже її працівниками, на ім’я депутата, отримано 360 звернень від громадян.
^ Реклама ^

Про це повідомив керівник громадської приймальні нардепа Антон Пустовой:

"360 звернень — це лише від мешканців нашого 102 округу. Взагалі їх набагато більше, адже звертаються зі всієї України", — уточнив Пустовой.


Звернення надходять як письмові так і усні, деякі з них вдається вирішити при особистому спілкуванні із заявником, шляхом надання відповідних консультацій та роз’яснень.

Така активність громадян пояснюється просто. Адже за останні два місяці люди відчули, що їхні прохання та пропозиції до депутата завжди мають зворотній зв’язок. По гострих та актуальних питаннях, порушених у зверненнях від мешканців округу направлено 14 депутатських запитів, 56 депутатських звернень — до Кабінету Міністрів, органів державної влади, відомств та громадських організацій. 95 заявників вже отримали від депутата відповіді на свої звернення, адже по кожному питанню нардеп звітує перед своїми виборцями про вжитті ним заходи. Питання, які неможливо вирішити водночас, залишаються на довгостроковому контролі до повного виконання. З метою повноцінного розгляду звернень ініціюється комісійні обстеження та зустрічі з мешканцями, до яких долучається помічник депутата. Саме завдяки таким заходом вдалося повернути на маршрут автобус в селі Камбурліївка.

У розрізі проблематики варто зазначити, що у 18 зверненнях порушуються законодавчі питання і їх підіймають саме громади. Це говорить про те, що люди готові та мають бажання об’єднуватися і вирішувати питання та проблеми разом.

Окрім діалогу з органами державної влади, міністерствами та відомствами, Олесь Довгий залучає до вирішення проблем благодійні організації. Лише у квітні за сприяння фонду Олеся Довгого "Можемо разом!" завершено ремонт підлоги у коридорі реабілітаційного відділення Знам’янського дитячого будинку-інтернату ІІІ-ІV профілю. У Світловодську представники Фонду та місцева громада провели озеленення парку ім. Т.Г. Шевченка, а районна бібліотека міста отримала понад 200 книжок. Також за фінансової підтримки Олеся Довгого та Віктора Короля завершується ямковий ремонт дороги у селищі Власівка.

Крім того, народний депутат опікується проблемами людей похилого віку, ветеранів війни. За його сприяння до 9 травня місцева громада села Трепівка допомогла збудувати паркан біля будівлі односельчанина, ветерана війни Федора Гладченка, якому наступного року виповниться 90 років. За допомоги нардепа відкрито меморіальну дошку пам’яті у Знам’янці та стелу загиблим воїнам у селі Велика Скельова.

Громадська приймальня народного депутата України Довгого Олеся Станіславовича знаходиться за адресою: м. Світловодськ, вул. Леніна, 21. Години роботи: кожен день з 9:00 до 18:00, крім суботи та неділі. Прийом проводить керівник приймальні, помічник-консультант народного депутата Антон Пустовой.

Записатися на прийом можна за телефоном 097- 594-49-58.

До кінця року планується налагодити регулярний прийом громадян у Знам’янському, Онуфріївському, Новгородківському та Олександрівському районах.
  • Нравится
  • 2


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.


Партнери:


Top