Вівторок, 13 квітня 2021
Кримінал

Прокуратура у суді вимагає визнати недійсними результати закупівлі на суму понад 500 тис. грн.

Прокуратура у суді вимагає визнати недійсними результати закупівлі на суму понад 500 тис. грн.
Світловодська міжрайонна прокуратура у суді вимагає визнати недійсним результати процедури закупівлі послуг відділом освіти Світловодської РДА на опалення шкіл району.


Міжрайонною прокуратурою в ході вивчення стану законності у відділі освіти виявлено факти порушення вимог чинного законодавства при закупівлі товарів та послуг за рахунок бюджетних коштів.

Встановлено, що ТОВ "Світекоенергія", яке є виконавцем послуг по опаленню шкіл району, в ході здійснення переговорної процедури до комітету з конкурсних торгів надано недійсну копію ліцензії на виробництво теплової енергії. Так, Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ТОВ "Світекоенергія" ліцензія на виробництво теплової енергії не видавалась.

З метою розірвання незаконного правочину, укладеного за результатами процедури закупівлі на суму 540 тис. грн., міжрайонна прокуратура звернулася до суду з позовом, який перебуває на розгляді.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top