Понеділок, 25 травня 2020
Сергій Тишко Події

Громадська рада знову «поварилася у власному соку» Новина з фото

Громадська рада знову «поварилася у власному соку»
23 квітня відбулося чергове засідання Громадської ради при Світловодському міськвиконкомі. Традиційно на засіданні не було ні міського голови, ні його єдиного заступника. Тому теж традиційно Громадська рада знову "поварилася у власному соку". Та все ж три питання, два з яких планові, розглянули.


"Про стан розвитку туристичної галузі міста" доповідали заступник начальника управління культури Наталія Крамаренко та член Громадської ради Микола Середенко. Враження від доповідей склалося позитивне. Та, як виявилося, "гладко було на папері". А практично Світловодщина, де є і що подивитися (наприклад, ГЕС, міський музей, скіфський курган чи зоопарк в с. Озера) і де переночувати (наприклад, турбаза "Славутич"), залишається на узбіччі туристичних маршрутів України. Тому ГР рекомендувала міському голові профінансувати хоча б одну ставку фахівця з туристичної справи в управлінні культури та налагодити в цьому питанні співпрацю з райдержадміністрацією.

Громадська рада знову «поварилася у власному соку»
Наталія Крамаренко

Громадська рада знову «поварилася у власному соку»
Микола Середенко


"Про хід підготовки до відзначення 70-Ї річниці Перемоги над німецьким фашизмом", яке доповідав член ГР Григорій Губський, прийняли до відома.

Громадська рада знову «поварилася у власному соку»
Григорій Губський


А ось третє, позапланове питання "Про ситуацію навколо зміни керівництва СП ТОВ "Світловодськпобут" та перспективи централізованого теплопостачання у м. Світловодську", на яке і прийшли понад 50 мешканців міста, можна охарактеризувати трьома буквами: ППР (Посиділи – Покричали – Розійшлись).

Бо вислухавши одну сторону конфлікту, представника "Політрейду" Олександра Яременка, послухати другу сторону, представника міської влади, не вдалося із-за його відсутності (присутня за засіданні ГР секретар міської ради Зінаїда Климчук від коментарів відмовилась). Тому це питання залишилось відкритим. Єдине, що вдалося узнати від Олександра Яременка, що він не власник "Політрейду", а лише його представник, що діє за довіреністю і що прізвище дійсного власника "Політрейду" є комерційною таємницею. (До речі, у багатьох присутніх тут же виникла підозра, чи не з сепаратистів чи іноземців цей власник)? Також не отримали відповідь і на пряме запитання: скільки коштів отримала територіальна громада від прибутку діяльності Спільного підприємства "Світловодськпобут". Бо відповідь – 7 млн. грн. сплачених ним податків – пішли в бездонні "засіки батьківщини", а не до міського бюджету.

Громадська рада знову «поварилася у власному соку»
Олександр Яременко


І так як ситуацію прояснити не вдалось, то вирішили звернутись до облдержадміністрації та облради з пропозицією не займати позицію стороннього спостерігача, а втрутитись у це питання, яке так турбує мешканців Світловодська.

Громадська рада знову «поварилася у власному соку»Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top