Вівторок, 26 травня 2020
Події

Чи очікувати світловодцям ремонту доріг у цьому році?

Чи очікувати світловодцям ремонту доріг у цьому році?
З цим запитанням ми звернулися до начальника міського управління житлово-комунального господарства Віктора Самоляка.


Як повідомив нам посадовець, на ремонт міських доріг у цьому році виділено всього 200 тисяч гривень. Причому кошти це — суто міського бюджету. В обласному та державному бюджетах фінансування ремонту світловодських доріг, навіть ямкового, не передбачено. І це при тому, що у місті немає, напевне, жодної дороги, яка б не потребувала ремонту після зими.

Що можна зробити на 200 тисяч гривень? За словами Віктора Самоляка, цих коштів вистачить на ремонт усього 500-600 кв.м дорожнього покриття. Фактично це — краплина у морі, адже за підрахунками спеціалістів площа ямкового ремонту, якого потребують основні міські автошляхи, перевищує 4 тисячі кв.м. Щоправда, сам Віктор Андрійович переконаний, що міські автошляхи потребують капітального ремонту, а засипання ям він вважає марною тратою коштів:

"Як показує практика, засипання ям призводить лише до подальшої руйнації дороги".


Тому спеціалістами управління було розроблено проекти капітального ремонту основних міських доріг, зокрема, вулиці Миру, Єгорова, Фрунзе, ІІ-ї і ІІІ-ї об’їзних доріг, дамби і мостового переходу та направлено необхідні документи до обласного і державного бюджетів. Щоправда, кожний з цих проектів коштує близько 20 млн. грн, тож, розраховувати на їх реалізацію в найближчий час не доводиться. Єдиний вихід, за словами посадовця — пошук спонсорів та інвесторів.

P.S. 9 квітня відбувся тендер на проведення ямкового ремонту міських доріг (на ті самі 200 тис. грн). Про його результати дізнаємось за тиждень.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top