Вівторок, 26 січня 2021
Освіта

Голуби миру прикрасили Центр дитячої та юнацької творчості

Голуби миру прикрасили Центр дитячої та юнацької творчості
"Діти Світловодська за мир!" під такою назвою в Центрі дитячої та юнацької творчості стартувала естетично-патріотична акція, в рамках якої вихованці закладу прикрасили приміщення голубами миру, дитячими малюнками та плакатами.


За словами директора ЦДЮТ Володимира Шабаліна, акція проводиться з метою впровадження національно-патріотичного виховання в навчальний процес, набуття вихованцями соціального досвіду, рис громадянина Української держави, розвитку духовності, прищеплення моральності та художньо-естетичної культури.

Вихованці гуртків образотворчого мистецтва намалювали голубів, як символів миру, створили багато тематичних малюнків, зобразили сонячного кольору сплетіння рук, і в такий спосіб висловили власну думку та продемонстрували своє прагнення до узгодження ситуації в країні та квітучого майбутнього для усіх українців.

Дитячі витвори розвісили в коридорах, кімнатах та вікнах закладу, тож, навіть, перехожі можуть побачити та прочитати, про що мріють юні світловодці.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top