Четвер, 21 січня 2021
ТОП-новини Надзвичайні пригоди

Рівень води у Великому озері, що у Хмельницькому мікрорайоні Світловодська, вдалося стабілізувати Новина з фото

Рівень води у Великому озері, що у Хмельницькому мікрорайоні Світловодська, вдалося стабілізувати
На одній із оперативних нарад у міського голови пролунала інформація про підвищення рівня води у великому озері, яке знаходиться у Хмельницькому мікрорайоні, а це означає, що приватні обійстя та підвали мешканців нижньої частини міста знову можуть опинитися під загрозою підтоплення. Яка ситуація станом на 10 березня, ми дізнавалися у посадовців.


Як повідомив начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій Микола Шалаєвський, критичний рівень води в озері вдалося знизити. Якщо на минулому тижні рівень води сягав 67,76 метрів, то зараз він знизився до 67, хоча і цього недостатньо, адже згідно з проектом має бути 65,5 метрів в Балтійській системі висот. У зв’язку з реальним фінансуванням, роботи з відкачування води проводяться не цілодобово, а лише у нічний час, коли вартість електроенергії значно дешевша.

Перший заступник міського голови Сергій Філоненко пояснив, що до цього часу відкачкою води з нижньої частини міста займалося підприємство "Карат". Проблеми виникали, бо більша частина бюджетних коштів, які виділялися підприємству, йшли на заробітну плату працівникам цього підприємства, а на оплату електроенергії для відкачування води грошей не вистачало.

У січні було проведено конкурс на обслуговування робіт з відкачування води, який виграло комунальне підприємство "ККП", бо воно запропонувало нижчу ціну на обслуговування дільниці з водопониження нижньої частини міста. Сергій Філоненко переконаний, що "ККП" має більше можливостей якісно виконувати ці послуги, та й бюджетні кошти витрачатимуться більш ефективно, адже йтимуть не на утримання керівного складу та бухгалтерії, а саме на оплату електроенергії.

Починаючи з березня "ККП" почало відкачувати воду на всіх трьох насосних станціях. Сергій Філоненко висловив сподівання, що завдяки більш ефективній роботі "ККП" рівень води в озері матиме нормативну глибину.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top