П’ятниця, 15 листопада 2024

^ Реклама ^
Корисна інформація

Інформація про офіційні веб-сайти Пенсійного фонду України

Про комплекс комп’ютерних програм для підготовки електронних носіїв з відомостями про застрахованих осіб та про переваги подання звітності з електронно-цифровим підписом.
^ Реклама ^

Страхувальник створює електронний звіт відповідно до затвердженого формату за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення.

З 01.10.13 відбувся перехід адміністрування Єдиного внеску на загальнообовязкове державне соціальне страхування (ЄСВ) до органів Міністерства доходів і зборів України. Всі, хто отримав безкоштовні ключі ЕЦП від АЦСК ІДД Міндоходів мають можливість безкоштовно підписувати звіт з ЄСВ. Створити підписати та відправити звіт з ЄСВ можна використовуючи наступне програмне забезпечення:

За допомогою он-лайн сервісу "iFin Zvit".

За допомогою "iFin Zvit" можна безкоштовно створити, підписати та відправити звіт з ЄСВ (єдиний соціальний внесок). Імпорт звіту ЄСВ створеного в інших програмах до "iFin Zvit" здіюснюється на комерційній основі (платно).

За допомогою системи електронного документообороту M.E.Doc

Підписаний електронно-цифровим підписом та зашифрований звіт надсилається страхувальником електронною поштою через мережу Інтернет до Центру обробки електронних звітів Міністерства доходів та зборів України.

Центр:
• розшифровує отриманий електронний звіт,
• перевіряє цілісність звіту,
• виконує перевірку відповідності електронного звіту встановленому формату,
• формує квитанцію про його отримання (Квитанція №1) для страхувальника.

Страхувальник отримує Квитанцію №1 по електронній пошті. Відповідно, у випадку повідомлення у Квитанції №1 про неуспішне отримання електронного звіту, страхувальнику необхідно проаналізувати зміст помилки, виправити її та повторно відіслати звіт. Датою та часом надання електронного звіту є дата та час, які зафіксовані у квитанції про одержання електронного звіту №1 з повідомленням про успішне прийняття звіту для подальшого опрацювання.

Після завантаження електронного звіту до центральної бази Реєстру застрахованих осіб Державного реєстру на загальнообов’язкове державне соціальне страхування формується квитанція про приймання та обробку електронного звіту (Квитанція №2), яка також надсилається засобами електронної пошти на скриньку страхувальника. Відповідно, у випадку наявності у Квитанції №2 повідомлень про помилки або попередження щодо заповнення реквізитів звіту страхувальник повинен проаналізувати їх, прийняти міри щодо виправлення та повторно надіслати звіт. З питаннями щодо помилок та попереджень звертайтесь до територіальних управлінь Пенсійного фонду України області.

У разі ненадходження квитанції про одержання електронного звіту, неможливості її розшифрування або перевірки ЕЦП, а також у разі виявлення помилок та (або) надання уточнень, страхувальник має право подати електронний звіт повторно та неоднократно. Чинним вважається останній електронний або паперовий звіт, поданий страхувальником до закінчення термінів подання відповідної звітності, визначених законодавством. Якщо електронний звіт пройшов всі контролі при завантаженні до центральної бази, він автоматично стає актуальним, а відповідний попередній звіт (у разі, якщо він існує у базі даних за цей звітний період) стає неактуальним.

Сайт Пенсійного фонду України: https://www.pfu.gov.ua

Сайт Головного управління ПФУ в Кіровоградській області: https://pfu.infocom.kr.ua

Начальник відділу надходження, прогнозування платежів та обліку застрахованих осіб
управління Пенсійного фонду України в м.Світловодську та Світловодському районі
Лариса Лимаренко
  • Нравится
  • 0

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.


Партнери:


Top