Понеділок, 06 квітня 2020
Светловодск Події

11 квітня – Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів

11 квітня – Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів11 квітня 1945-го в’язні Бухенвальда на чолі з інтернаціональним політичним центром підняли повстання, в результаті якого табір було ліквідовано. Того дня останній в’язень Бухенвальду вийшов з воріт «табору смерті».
У день визволення в’язнів фашистських таборів ми згадуємо усіх жертв нацизму, які загинули у розташованих на території України концтаборах – „Сирецький”, „Дарницький” та „Бабин Яр”. Підраховано, що у фашистських концтаборах за роки війни загинуло 12 мільйонів людей із 30 країн світу. Серед жертв – і жителі нашого краю.Цього дня Україна разом із усім світом низько вклоняється людям, що пройшли через фашистське пекло. Ми віддаємо данину скорботної пам’яті мільйонам мучеників, для яких нацистські концтабори стали дорогою в небуття.

Ми вшановуємо тих, хто, витримавши найстрашніші випробування, зумів вижити і перемогти. Ми ніколи не забудемо подвигу тих, хто не скорився фашистській агресії, і будемо вічно вдячні їм за подароване життя.

«СВ».
На фото: Ворота Бухенвальда з написом «Jedem das Seine» («Кожному своє»)Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top