Вівторок, 13 квітня 2021
Влада

В облдержадміністрації відбулась нарада стосовно стабільного проходження опалювального сезону у Світловодську

Приводом для скликання подібної наради став фінансовий конфлікт між двома Світловодськими підприємствами — це якщо загалом, а більш конкретно — над трьома гуртожитками міста нависла загроза відключення від теплопостачання.


Так, світловодські гуртожитки по вул. Леніна і Приморській обслуговує місцеве КП "Добробут". А опалюються вони централізовано від котелень СП ТОВ "Світловодськпобут". Колізія в тому, що КП "Добробут" заборгувало більше 800 тис. грн. "Світловодськпобуту", який в свою чергу погрожує відключенням гуртожитків від тепла.

На одній із апаратних нарад на проблему відреагував і голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко. Керівник області суворо застеріг міську владу Світловодська від подібних рішень: Подібні судові позови можуть зачекати до літа, а взимку люди мають бути забезпечені теплом.

Аби хоч якось врегулювати проблему на нараду в облдержадміністрації зібралися керівники СП ТОВ "Світловодськпобут", заступник міського голови Світловодська, представники обласної ради, директор департаменту житлово-комунального господарства ОДА.

Під час палкої дискусії все ж таки було досягнуто деяких домовленостей. "Добробут" має забезпечити розрахунки на рівні 80% за поточні платежі. Кількасоттисячні борги ж стягуватимуться у судовому порядку, а тому тут виникає іще одне завдання — узгодити механізм проплат із виконавською службою, яка заарештувала рахунки підприємства. В перспективі — відпрацювання шляхів розрахунків населення безпосередньо перед "Світловодськпобутом". Перед жителями гуртожитків також важливе завдання — розрахуватися із боргами за тепло, хоча переважна більшість з них справно сплачують рахунки. На рівні обласної влади прийнято рішення про створення міжвідомчої комісії, яка не просто детально проаналізує ситуацію, що склалася, а й контролюватиме хід її вирішення.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

    Група: Користувачі
    Реєстрація: 19.12.2014 | 1 комментар | 0 публікацій
Еще раз хочу сказать, что в облдержадміністрації відбулась нарада стосовно стабільного проходження опалювального сезону у Світловодську - это очень неплохо! Так держать!
  • Нравится
  • 0


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top