Неділя, 29 березня 2020
Релігія

Храм на Ревівці буде! Новина з фото

Храм на Ревівці буде!

Уже багато років прихожани єдиної у Ревівському мікрорайоні Світловодська церкви Cвятих Апостолів Петра і Павла, туляться у довоєнному приміщенні колишньої початкової школи. Але у цьому пристосованому приміщенні склалася така позитивна аура, що кількість віруючих тут збільшується з кожним роком.


А особливо після того, як настоятелем храму було призначено о. Олега (Олега Тарахненка). І тепер, щоб помолитися (а про свята і говорити нічого!) маленька церква уже не може прийняти всіх віруючих. Тим більше, що до неї йдуть не лише мешканці прилеглого мікрорайону, але і віруючі з інших мікрорайонів і навіть міст та селищ.

Більше п’яти років о. Олег, який користується великим авторитетом і повагою та являється справжнім духівником багатьох вірян, при підтримці церковної громади займається втіленням своєї мрії: збудувати новий храм, на який заслуговують місцеві мешканці. І ось восени цього року, нарешті, справа зрушила з місця.

Закладено перший камінь і прямо у дворі церкви почалося зведення нового храму, в якому зможе розміститися понад 250 віруючих. Тож подивіться, яка тут буде краса! І цілком імовірно, що після закінчення будівництва, крім духовного значення, новий храм зможе претендувати на звання місцевої визначної памятки.

Храм на Ревівці буде!

Храм на Ревівці буде!Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top