П’ятниця, 29 травня 2020
Влада

Світловодськ підтримує учасників АТО, готується до снігопадів та новорічних свят

26 листопада відбулося планове засідання виконавчого комітету, під час якого розглянули близько 20 проектів рішень, переважну більшість з них затвердили.


Пораненому учаснику АТО виділили 700 гривень на відшкодування комунальних послуг
Згідно із затвердженим на минулому засіданні Порядком надання та виділення щомісячної грошової допомоги на часткову компенсацію вартості за житлово-комунальні послуги сім’ям поранених та загиблих учасників АТО, члени виконкому прийняли рішення про виділення 700 гривень (грошова допомога за два місяці листопад, грудень) на часткову оплату комунальних послуг М. Прокопенку, який отримав поранення в зоні АТО, і зараз проходить лікування у Кременчуці.

Четверо дітей учасників АТО отримають безкоштовне харчування в навчальних закладах
Олена Балюк, начальник управління праці та соціального захисту населення повідомила, що зараз вони працюють над затвердженням списків дітей, які мають право на звільнення від оплати за харчування та батьківської плати, оскільки їхні батьки є учасниками АТО. За словами Олени Вікторівни, до них звернулися вже двоє батьків з відповідними заявами про отримання безкоштовного харчування зі школи №5 та ДНЗ №5, поки що таких дітей четверо. У цьому питанні управління праці плідно співпрацює зі Світловодсько-Онуфріївським районним військовим комісаріатом та управлінням освіти, наголосила Олена Вікторівна.

Місця продажу ялинок та новорічних прикрас не змінилися
Наближаються новорічні свята, тож на засіданні виконкому затвердили традиційне питання для цієї пори року щодо дислокації передноворічної торгівлі ялинками та прикрасами. Продаватиметься святкова атрибутика у звичних для світловодців місцях:
- вул. Леніна, між будинками №25-27;
- на розі вул. 9-го січня та бульвар К.Маркса;
- вул. Єгорова (біля автостанції);
- вул. В.Бойка, біля будинку №2а;
- вул. Дружби, біля будинку №7;
- вул. Ілліча, біля будинку №1;
- вул. Чайковського, біля будинку №4-а;
- вул. Леніна, 108 (біля зупинки "Райлікарня");
- вул. Леніна, (майданчик біля магазину "Рось");
- вул. Леніна, (майданчик біля житлового будинку №41);
- на розі вулиць Леніна-Суворова.

До речі, продаж піротехніки в місцях, визначених даним рішенням забороняється.

Снігоочисна техніка готова до роботи
Ще одне традиційне рішення прийняли члени виконкому про утримання вулично-шляхової мережі міста в осінньо-зимовий період 2014-15 років. Воно передбачає цілодобове чергування працівників КП "Комбінат комунальних послуг" та спеціалізованої техніки (піскорозкидач, екскаватор, автогрейдер, снігоочисник) аби у випадках снігопадів та заметів була можливість оперативно посипати та розчищати міські дороги, як вдень, так і вночі. Доповідач з питання — начальник управління житлово-комунального господарства Віктор Самоляк запропонував затвердити відповідний графік роботи ККП починаючи з 25 листопада, бо в ніч проти 25 листопада люди вже працювали на посипці доріг.

На вулиці Будівельників з’являться дорожні знаки
Зважаючи на численні звернення від мешканців будинку №12 по вулиці Будівельників та батьків, діти яких навчаються в сьомій школі, виконком прийняв рішення про встановлення дорожніх знаків "Рух заборонено" та "Пішохідна зона" на в’їзді на прибудинкову територію будинку №12 по вул. Будівельників. Відповідне доручення отримало КП "Комбінат комунальних послуг".

Опрацьовано ще сто заяв від охочих відключитися від централізованого опалення
Доповідаючи про розгляд звернень громадян щодо відключення приміщень від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання, Вадим Туманов, керуючий справами міськвиконкому повідомив:
"Робота, яка була розпочата на минулих засіданнях виконкому продовжується. На цей час нами опрацьовано 100 заяв. Проектом рішення виконкому пропонується рекомендувати постійно діючій міжвідомчій комісії розглянути питання щодо надання дозволу на відключення окремих приміщень, квартир багатоповерхових будинків від централізованого опалення та встановлення індивідуального опалення. Надати споживачам такі дозволи за наявності обґрунтованих технічних можливостей".

Рішення прийнято.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top