Вівторок, 11 серпня 2020
Влада

Голові Світловодської РДА — Руслану Степурі депутати райради висловили недовіру Новина з фото

Голові Світловодської РДА — Руслану Степурі депутати райради висловили недовіру

21 листопада чергова, 31 сесія Світоловодської районної ради 6-го скликання 4,5 години розглядала 10 питань. Та головним, вірніше, найінтригуючим виявилося "Звіт голови районної державної адміністрації про здійснення райдержадміністрацією делегованих їй районною радою повноважень".


В обговорення доповіді взяли участь депутати районної ради Ігор Кузьменко, Микола Хоменко, Володимир Пашагор’єв та інші. У своїх виступах депутати відмічали, що голова РДА повідомив і так усім відомі статистичні дані та розповів про те, що робили відділи та управління РДА. Що, мовляв, фахівці відділів і управлінь і так би все робили, незалежно від того, була адміністрація, чи ні. Що їм, депутатам, було незрозуміла, так би мовити, "керуюча та направляюча" роль керівництва РДА у житті району.

Наприклад, у районному бюджеті катастрофічна нехватка коштів на зарплату, а адміністрація не знає, як ліквідувати цей дефіцит. Для опалення сільських шкіл замість 200 тон вугілля закуплено лише 60 тон. І якщо завтра настане мороз -10°, то цього вугілля, до того ж дуже неякісного, хватить днів на 5. Що не зовсім зрозуміло, як витрачена субвенція, виділена на ремонт доріг. Відмічалось, що керівники РДА так і не знайшли спільну мову не тільки з районними депутатами, але і з освітянами, іншими бюджетниками і навіть із сільгоспвиробниками. Що їм, депутатам, хотілося б знати, яким пан Степура прийняв район, що зробив і чого досяг за ці 7 місяців свого керівництва.

Відповіді голови РДА на ці та інші питання депутатів не задовольнили. Тому, коли винесли на розгляд проект рішення сесії, депутат Пашагор’єв запропонував свій, альтернативний проект.

В результаті таємного голосування 17 із 18 присутніх депутатів прийняли резолюцію, в якій висловили голові РДА недовіру. А це означає, що тепер Президент України повинен звільнити Руслана Станіславовича з посади голови РДА. Незважаючи на те, що останній сам уже написав заяву на звільнення.

ЗА ТЕМОЮ: Руслан Степура — голова Світловодської райдержадміністрації подав у відставку

До речі, на сесії про роботу Світловодської міліції звітував і її начальник. Тоді ж з’ясувалося, що цієї ночі, якраз перед сесією, невстановлені особи в селах Миронівка, Григорівка і Глинськ понівечили пам’ятники Леніну. Винних розшукують.

ЗА ТЕМОЮ: Ленінопад продовжується у Світловодському районіДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

  • megabud Користувач offline

  • 23 листопада 2014 18:29
    Група: Користувачі
    Реєстрація: 1.02.2012 | 45 комментарів | 0 публікацій
И ведь самое интересное, что никому не интересно проверить, что сделали за более продолжительный период пребывания у руля РДА ее предыдущие рулевые. Может кто-то заинтересуется этим вопросом?

И все так же вопрос насущен... Что же сделали предыдущие рулевые РДА, кроме того, что не трогали Ленину памятники? Может они, например, в течении недели ,восстановили памятник солдату, который расположен а трассе перед Подорожним и который долгое время простоял обезглавленным?
  • Нравится
  • 0


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top