Вівторок, 24 листопада 2020
Події

Прокуратура в суді відстоює трудові права мобілізованого мешканця області

На захист порушених трудових прав мобілізованого мешканця Світловодського району, який на даний час перебуває в зоні дії АТО, міжрайонною прокуратурою заявлено цивільний позов.


В ході перевірки прокуратурою встановлено грубе порушення вимог трудового законодавства з боку ТДВ "Світловодське кар’єроуправління". Зокрема, керівництво товариства звільнило мобілізованого працівника в день отримання ним виклику до військового комісаріату. При цьому, з працівником було проведено повний розрахунок та видано незаповнену трудову книжку.

Таким чином, внаслідок грубого порушення прав з боку товариства, заробітна плата мобілізованому не нараховується, страховий та трудовий стаж не обліковуються, робоче місце не зберігається.

Вказане суперечить законодавству, яким передбачено, що за мобілізованими працівниками зберігається місце роботи, посада і середній заробіток незалежно від форми власності організації.

Оскільки мобілізований перебуває на військовій службі в зоні АТО та фактично позбавлений можливості захистити свої трудові права, Світловодською міжрайонною прокуратурою в його інтересах заявлено позов до ТДВ "Світловодське кар’єроуправління" про встановлення факту трудових відносин, внесення запису до трудової книжки та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу.

Позов перебуває на розгляді.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

    Група: Користувачі
    Реєстрація: 31.07.2010 | 351 комментар | 0 публікацій
А когда мобилизованный столкнется со счетами за отопление (в свое отсутствие дома), опять бечь в прокуратуру, или ждать когда Шоколадный Заяц оплатит?
  • Нравится
  • 0


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top