Вівторок, 24 листопада 2020
Влада Светловодск

На сесії міської ради

На сесії міської ради25 березня у концертній залі міського Палацу культури понад 40 народних обранців взяли участь у пленарному засіданні 37-ї сесії міської ради п’ятого скликання.
На початку засідання керівник апарату ради Ольга Литвиненко запропонувала внести зміни до рішення міськради про формування територіальної виборчої комісії від 25.01.08 р. (зміни стосувалися звільнення з посади за власним бажанням голови ТВК). Після тривалої полеміки депутати 28-а голосами підтримали запропонований проект.


Після цього заступник голови ТВК Віталій Стеблина прозвітував про роботу міської ТВК у ході підготовки до виборів міського голови. Наступним до слова було запрошено начальника юридичного відділу міськвиконкому Олександра Андросова, який своїм виступом переконав відхилити протест світловодського міжрайпрокурора на рішення, яке стосується надання згоди на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Ізраїльській компанії медичних клінік "Neve horim ramle LTD" по вул. Павлова, між житловими будинками №№8, 16, 18. Протест полягав у тому, на цю ділянку був ще один претендент, і між ними мав би бути проведений конкурс. Депутати повірили юристу виконкому, хоч прокурор і був проти.

Далі депутати заслухали доповіді про виконання деяких міських програм. Зокрема, соціального та економічного розвитку міста, комплексної профілактики злочинності та забезпечення безпеки дорожнього руху. Розглянули звіт фінуправління про виконання міського бюджету за 2007 рік та уточнення цьогорічного і встановили ще для декількох видів підприємницької діяльності ставку єдиного податку у розмірі 200 грн. (наприклад, послуги пічника).

На сесії міської радиРозглядаючи питання врегулювання земельно-архітектурних відносин, депутати знову підтвердили своє рішення не надавати в оренду землю під кіоски по вул. Леніна більше, ніж на 1 рік.

До речі, окремим пунктом прозвучали питання про відмову у передачі в оренду земельних ділянок двом фізичним особам-підприємцям (по вул. Калініна, 31-б і Леніна, 2-а) та біля будинку по вул. Леніна, 67 товариству "АТБ-торгсторой" Швидше за все, ділянку буде проведено через конкурс чи аукціон.

Далі розглянули декілька питань з приводу змін до своїх рішень і оголосили перерву. Після перерви кількість народних обранців відчутно зменшилась, але кворум залишився. До розгляду залишилися лише організаційні питання, зокрема стосовно положень про управління молоді та спорту, центру соціальних служб для молоді, управління економіки та відділу архітектури.

Наприкінці роботу сесії пожвавила доповідь депутата-комуніста Тамари Темченко про резолюцію акції протесту мешканців Світловодська проти вступу в НАТО. За це навіть голосували поіменно, але достатньо голосів не набрали і питання "не проголосували"

Наостанок Ольга Литвиненко повідомила депутатам про орієнтовні строки проведення депутатських звітів і роботу сесії було закрито.

Микола ШВЕРНЕНКО,
Богдан ДРОЗДОВ (фото).Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top