Четвер, 21 січня 2021
Події

Світловодська культура сумує… Святкові заходи переносяться

Світловодська культура сумує… Святкові заходи переносяться

Раніше анонсовані нами заходи з нагоди професійного свята Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва, заплановані на 7 листопада, переносяться на наступний тиждень. Завтра працівники культури проводжають в останню путь колегу Коршенка Віктора Петровича.


Віктор Петрович Коршенко народився 11 серпня 1935 року, наступного року міг би святкувати 80-річний ювілей, але раптово помер сьогодні, 6 листопада по дорозі з лікарні додому.

Директор музичної школи №1 Тетяна Дмитрівна Рудь розповідає нашому виданню:

"Школа плаче… Ми втратили, перш за все, чудову людину, великого оптиміста, єдиного у місті беззмінного настроювача музичних інструментів. Віктор Петрович був прикладом відповідального ставлення як до своїх професійних обов’язків, так і до свого здоров’я. Він постійно займався спортом гірські лижі, велосипед, плавання, здорове харчування було у нього на першому плані. Напевне, все це і дозволяло йому у поважному віці працювати і надихати інших. Ми глибоко співчуваємо рідним покійного. Пам’ять про Віктора Петровича назавжди залишиться у наших серцях."

Відспівування Віктора Петровича Коршенка відбудеться завтра, 7 листопада о 13:00 за адресою: Бульвар Дніпровський, 12.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top