Середа, 01 квітня 2020
Влада

Сергій Філоненко: "Скандал з гуртожитками вичерпано"

Сергій Філоненко: "Скандал з гуртожитками вичерпано"

Нещодавно ми розповідали нашим читачам про скандал, який виник у зв’язку із відсутністю опалення в кількох гуртожитках, що обслуговує КП "Добробут".


Тиждень тому, коментуючи ситуацію, перший заступник міського голови Сергій Філоненко повідомив нашій газеті, що міська влада вимушена звернутися до обласного керівництва, аби вплинути на СП ТОВ "Світловодськпобут".

ЗА ТЕМОЮ: Гуртожитки не опалюються! Міська влада звертається до області

Минув тиждень, і сьогодні ми знову звернулися до Сергія Філоненка, аби з’ясувати: чи мали результати звернення до області і чи вдалося вирішити проблему з опаленням гуртожитків?

Посадовець повідомив нам, що звернення міської влади до облдержадміністрації таки мало свій результат 31 жовтня опалення було включено в усіх трьох гуртожитках КП "Добробут": по вулиці Леніна, 67, Приморській, 38 та 74, тож, скандал вичерпано. Велика заслуга у цьому і нового керівника "Добробуту" Людмили Безрукавої, завдяки зусиллям якої було проведено підготовку гуртожитків до опалювального сезону.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top