П’ятниця, 25 вересня 2020
Нам пишуть

Садоводи товариства "Аромат" дякують перевізникам маршруту №11

Від імені садоводів товариства "Аромат", вітаю з професійним святом "Днем автомобіліста і дорожника" працівників підприємства "Світ-Автолегіон", які забезпечують перевезення за маршрутом №11.


Садоводи товариства часто користуються послугами даного маршруту, а тому з нагоди професійного свята водіїв бажають усім добра, щастя, здоров’я їм та їхнім родинам! Особливу подяку передають водіям: Єсаяну Теграну, Орловському Володимиру, Летуну Олегу, Воробйову Євгену, Черваку Михайлу за ввічливість, доброту, терпіння у ставленні до людей похилого віку. Садоводи бажають їм бути завжди такими ж стриманими і уважними до людей під час виконання своїх професійних обов’язків.

Окремо хочу сказати добре слово і на адресу керівника підприємства Сергєєва Володимира Олексійовича, який завжди вислуховує наші прохання та зауваження чи то позитивні, чи негативні. Він по-діловому, по-робочому реагує на всі наші звернення. Так тримати завжди!

Найщиріші вітання усім їм не лише в день професійного свята, а й на довгі роки.

Василенко Г.Г.,
голова товариства "Аромат"Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top