Субота, 27 лютого 2021
Добрі справи

У п’ятницю, 10 жовтня о 9:00 виходимо на прибирання вулиць!

У п’ятницю, 10 жовтня о 9:00 виходимо на прибирання вулиць!

З цього заклику 7 жовтня розпочав нараду з керівниками управлінь, відділів, комунальних підприємств міський голова Юрій Котенко.


Необхідність заходу виникла через неспроможність комунальних підприємств впоратися з наслідками буревію, що накрив місто у ніч на 24 вересня. Обсяг роботи з прибирання гілок і повалених дерев такий великий, що дуже потрібна допомога великої кількості людей.

ЗА ТЕМОЮ: Настоящее стихийное бедствие обрушилось на Светловодск в ночь на 24 сентября (ФОТО, ВИДЕО)

Володимирн Білан, начальник Комбінату комунальних послуг отримав доручення розпиляти повалені дерева у вказаних місцях і вивезти дрова до п’ятниці з тим, щоби люди, які вийдуть на суботник, прибирали лише гілки і штучне сміття.

У підпорядкування заступника начальника УЖКГ Віктора Боровського буде залучено 10 автомашин з різних підприємств міста для вивезення сміття. Йому ж доручено оприлюднити інформацію про можливість спилювання аварійних дерев і вивезення для власних потреб мешканцями міста.

З приводу участі у прибиранні вулиць міста звертайтеся за телефоном: 2-29-70 (Аліна Віталіївна).Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top