Четвер, 21 січня 2021
Влада

У Міжвідомчій комісії віднині представників громадськості не буде, а у торговельників з’явився стимул торгувати в облаштованих місцях Новина з фото

У Міжвідомчій комісії віднині представників громадськості не буде, а у торговельників з’явився стимул торгувати в облаштованих місцях

У перший день жовтня члени виконавчого комітету зібралися на своє чергове засідання, цього разу розглянули та опрацювали майже 40 питань порядку денного. Коротко – про основні.


На порядку денному – черговий призов

Микола Шалаєвський, начальник відділу надзвичайних ситуацій, доповів про проведення призову громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань у жовтні – листопаді 2014 року. Інформація стосується громадян України 1989-1996 року народження, яким до дня відправки у військові частини виповнилося 18 років та старших осіб, які не досягли 25 річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку, а також громадян старшого призовного віку, які втратили право на відстрочку.

Як це буває зазвичай під час призову, чимало структур – медики, правоохоронці, керівники підприємств – отримали чіткі вказівки, що саме вони мають зробити для успішного проведення призову.

Також здійснюватиметься розшук, затримання і доставка до військового комісаріату громадян, які ухиляються від виконання військового обов’язку.

У Міжвідомчій комісії віднині представників громадськості не буде, а у торговельників з’явився стимул торгувати в облаштованих місцях
Микола Шалаєвський


Якщо в країні оголосять воєнний стан

Друге питання, про розгляд якого повідомив також Миколи Іванович, – формування загонів оборони при Світловодсько-Онуфріївському об’єднаному районному військовому комісаріаті в м. Світловодськ. Зрозуміло, що нинішня ситуація в країні вимагає посиленої уваги до обороноздатності та безпеки на місцях. Отож, в умовах надзвичайного стану і особливого періоду має бути здійснено таке: військовий комісар разом з начальником відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення має визначити перелік об’єктів регіонального та місцевого значення, що підлягають охороні та обороні, на базі Світловодсько-Онуфріївського ОРВК має бути сформувано два загони оборони з вільних залишків людських мобілізаційних ресурсів нашого міста та Власівки (разом 538 осіб).

Основні завдання загонів оборони – охорона важливих об’єктів та комунікацій; виконання завдань комендантської служби в районі розгортання та несення служби на блокпостах, боротьба з диверсійно-розвідувальними силами противника, антидержавними незаконними утвореними, збройними формуваннями та мародерами; підтримка безпеки та правопорядку в місті та Власівці, організація руху опору та партизанських загонів у разі захоплення противником території.

Військовий комісар повинен укомплектувати загони оборони особовим складом та забезпечити доставку стрілецької зброї, боєприпасів та засобів індивідуального захисту.

Розмістити особовий склад та техніку загонів оборони планується за адресою: вулиця Леніна, 100. Організація харчування покладається на підрозділ матеріального забезпечення Світловодсько-Онуфріївського ОРВК, забезпечення речовим майном планується здійснювати за рахунок волонтерської та спонсорської допомоги, а також коштів міського бюджету та бюджету Власівської селищної ради.

У Міжвідомчій комісії віднині представників громадськості не буде, а у торговельників з’явився стимул торгувати в облаштованих місцях


Міні-котельню пологового будинку знову повернули центральній районній лікарні

Про передачу СП ТОВ "Світловодськпобут" міні-котельні №8 пологового будинку по вул. Леніна, 110 на обслуговування Світловодської ЦРЛ повідомив Олег Щербина, головний лікар управління охорони здоров’я.

За словами Олега Володимировича, це проводиться з метою підвищення ефективності використання комунального майна та економії коштів, яка складає майже 100 тисяч гривень на рік. Отож, попереднє рішення від 6 лютого 2007 року №563 про передачу в безоплатне користування цієї міні котельні "Світловодськпобуту" скасоване, вся процедура має бути здійснена протягом трьох днів.

У Міжвідомчій комісії віднині представників громадськості не буде, а у торговельників з’явився стимул торгувати в облаштованих місцях
Олег Щербина


Будинок №31, що по вулиці Конька, передано до комунальної власності міста

Одноголосно всі присутні члени виконкому проголосували "за" затвердження акту приймання-передачі 171 (170) квартирного житлового будинку для малих сімей №31, що по вулиці Конька, який раніше належав державному підприємству СКТС і ТМ, до комунальної власності територіальної громади Світловодська на баланс КП "Житлосвіт 2012".

У Міжвідомчій комісії віднині представників громадськості не буде, а у торговельників з’явився стимул торгувати в облаштованих місцях


Вартість послуги – зменшилася

Приємну новину для тих, хто торгує на торговельних об’єктах КП "Комбінат комунальних послуг", повідомив Олександр Наумчик, начальник управління економіки, ресурсів та розвитку міста.

Отож, якщо раніше плата за обслуговування 1 м. кв торгових приміщень (площ) складала 2 грн. 30 коп., то тепер – 1,70 грн. за день; послуги камери схову – 0,80 грн. за одне місце, вартість відвідання платного туалету – 1,80 грн. за одне відвідання.

У зв’язку з тим, що збільшилися торговельні площі, це стало можливим без збитків для бюджету. Мер зазначив, що збори на великому ринку виросли у два рази, а на Обеліску – практично в 3 рази. Завдяки цьому нововведенню планується стимулювати торговельників здійснювати свою діяльність у пристосованих для цього місцях.

Рішення набуває чинності з моменту опублікування у газеті “Світловодськ вечірній”.

У Міжвідомчій комісії віднині представників громадськості не буде, а у торговельників з’явився стимул торгувати в облаштованих місцях
Юрій Котенко


Міжвідомча комісія: у її складі знову зміни

Під час попереднього засідання виконавчого комітету присутні дійшли згоди, що склад міжвідомчої комісії, яка вирішує питання стосовно відключення споживачів від мереж централізованого опалення і гарячого водопостачання потребує змін, в комісію було включено представників громади міста. На цьому засіданні Сергій Філоненко, перший заступник міського голови, повідомив: прокуратура надала роз’яснення, в якому зіслалася на Постанову Кабінету міністрів, де зазначено: у цій комісії не повинно бути громадський діячів, лише посадові особи.

У Міжвідомчій комісії віднині представників громадськості не буде, а у торговельників з’явився стимул торгувати в облаштованих місцяхДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top