Вівторок, 03 серпня 2021
Спорт

Василь Мороз: "Там де ми — там завжди перемога!" Новина з фото

Василь Мороз: "Там де ми — там завжди перемога!"

Зараз сучасне життя неможливо представити без спорту і активного відпочинку. А наше рідне місто Світловодськ завжди славилося чималими здобутками і нагородами в сфері фізичної культури і спорту. Це і футбол, легка атлетика, баскетбол, волейбол, бокс, дзюдо, плавання, художня гімнастика, велоспорт, вітрильний спорт, шахи, теніс та багато інших сучасних напрямків.


З нагоди свята Дня фізичної культури та спорту, прийміть привітання особисто від мене, та від управління молоді та спорту.

В першу чергу хотів би привітати своїх колег, які працюють в КДЮСШ №1, і ведуть своїх учнів до вищих спортивних досягнень. Віддаються своїй справі - виховують молоде покоління здоровими, сильними і мужніми. Завдяки наполегливій праці, їх вихованці прославляють наше місто на всеукраїнських та міжнародних змаганнях, є членами збірних команд України. Хочу побажати Вам, мої шановні колеги, натхнення, здоров’я, миру і благополуччя у ваших домівках. Гарних учнів, нових спортивних злетів та гарного настрою в цей святковий день. Вітаю ветеранів спорту, завдяки яким ми продовжуємо розпочату спортивну славу нашого міста. Низький Вам уклін!

Також хочу привітати, всіх тих, хто розвиває та на особистому прикладі доводить, що спорт та здоровий образ життя є головним! Це вчителі фізичної культури, інструктори, керівники громадських організацій (Федерація парусного спорту, Федерація футболу, "Добрада", Street Workout, Хортинг, "Леопард" та ін.)

Щиро вдячний батькам, за їх розуміння та підтримку своїх дітей. Окрема подяка спонсорам та меценатам. За їх підтримкою стоїть не тільки грошова допомога, а і активна громадська позиція - підтримати молодь міста.

Дякую колективам ТРК "Веселка", "Світловодськ Вечірній", Інтернет виданню "Світловодськ" та особисто Богдану Дроздову за висвітлення всіх спортивних подій в нашому місті.

Там де ми — там завжди перемога!

Заступник начальника управління молоді та спорту,
депутат міської ради,
Василь МорозДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top