П’ятниця, 29 травня 2020
Економіка

За ремонт доріг змагаються ПП "Ефект" та "Комбінат комунальних послуг"

Як ми повідомляли 8 серпня, було об’явлено тендер на ремонт 5 км міських доріг. І ось 5 вересня сплив термін подачі документів. Цього дня об 11:30 Комітет конкурсних торгів зібрався в УЖКГ на засідання, щоб провести так звану "Процедуру розкриття пропозицій".


Розповідає начальник УЖКГ Віктор Самоляк:

— На конкурс надійшло 3 конверти. Але вчасно і в повному обсязі документи підготували тільки дві організації: ПП "Ефект" та СМК "Комбінат комунальних послуг". Тепер переможець визначиться на такому ж засіданні через 2 тижні, в першій декаді жовтня. Наголошую, що ця процедура повністю прозора, вхід на засідання для офіційних представників громадських організацій і ЗМІ — вільний.

Нагадаю, що даний тендер розбито на два лоти: ямковий ремонт кількох вулиць (511,5 тис. грн.) і цільовий ямковий ремонт вулиці Єгорова, від набережної до залізничного переїзду (553,9 тис. грн.). Надіюся, що до осінніх дощів з цією роботою впораємося. Кошти на ці роботи виділено з обласного бюджету.

— Вікторе Андрійовичу! То є надія, що водії-далекобійники, які їздять по практично знищеній дорозі в районі УАТГ та ДАІ, незабаром перестануть "хрестити" міську владу?

— Ми вели мову про ямковий ремонт доріг, кошти на який виділено із обласного бюджету. А на той відрізок, що ви сказали, вірніше, на капітальний ремонт всієї вулиці Єгорова, нами уже виготовлено відповідний проект. Причому, на капітальний ремонт. Сума — біля 19 млн. грн. На цей ремонт мають бути виділені кошти уже з Державного бюджету. Та, напевне, в цьому році розраховувати на їх отримання не приходиться.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top