Вівторок, 26 травня 2020
Події

Світловодські дороги ремонтуються за рахунок державного бюджету Новина з фото

Світловодські дороги ремонтуються за рахунок державного бюджету

Щось у лісі здохло… Саме так коментують світловодці цю надзвичайну подію, до якої ми ніяк не звикнемо ремонт доріг. За подробицями я звернувся до начальника УЖКГ Віктора Самоляка.


— Вікторе Андрійовичу! Що ж це у нас робиться? Ще тільки вересень, ні дощів немає, ні снігу — а дороги ремонтують!

— Так це ж добре! Цього разу держава виділила нам кошти майже вчасно. Мало того, що дали на поточний капремонт, та ще й розрахувалася за минулі борги. Нагадаю, що це кошти не з міського, а з державного бюджету, так звана "субвенція".

І як ви замітили, ремонтується два відрізки доріг. Перший — вулиця Леніна. В минулому році її відремонтували від школи №3 до площі. І за цю роботу розрахувалися тільки у серпні нинішнього року. Тепер продовжуємо ремонтувати далі, аж до шлюзу.

Другий відрізок — вулиця Вадима Бойка. На ній монтують бетонні плити, і це правильно. Пам’ятаєте, що у нас завжди творилося на ній нижче спорткомплексу та біля СШ №1? На цій вулиці поклали перший шар асфальту від вул. Приморської і до пошти. І за цю роботу розрахувалися теж тільки в серпні. Тепер тут покладуть другий шар асфальту. А нижче пошти і аж до Б. Хмельницького кладуться плити.

— І що ж це за такі фірми, що працювали в борг?

— Тендер на ремонт вул. Леніна виграв ПП "Ефект" (керівник Айкарам Тартікян). Це вони асфальтують. А тендер на ремонт вулиці Бойка — ТОВ "Модуль" з м. Бровари (керівник Ігор Марон). І я їм вдячний. Хтось інший міг би послати нас подалі, за те що не платили. Але ці керівники входять в наше складне положення, розуміють, що в даному випадку не все залежить від міської влади, якось терплять. Хоч я і розумію, що виділені в минулому році кошти уже знецінились, он як все подорожчало!

— І про які суми йде мова?

— Всього держава нам виділила на ремонт цих відрізків доріг ще в минулому році 4 493 958 грн., але ж надійшли ще не всі кошти. Наприклад, з "Ефектом" за минулий рік, як я вже сказав, ми розрахувалися, трохи більше 1,7 млн. грн. Тепер вони отримали аванс 754 тис. І будемо розраховуватися з ними по мірі надходження коштів з держбюджету та по факту виконаних робіт.

Схожа ситуація і з ТОВ "Модуль": ми розрахувалися за минулий рік і дали 1,08 млн. грн. авансу на поточні роботи.

А щодо снігу — то темпами робіт ми задоволені. Люди, та ви і самі бачите, працюють весь світловий день і без вихідних. Адже вони відповідають за якість ремонту, та ще й, крім нашого, контроль проектантів існує. Тому ніхто в затягуванні робіт не зацікавлений.

— Дякую, Вікторе Андрійовичу, просвітили. А все-таки дороге задоволення мати хороші дороги.

Світловодські дороги ремонтуються за рахунок державного бюджету
Керівники УЖКГ Віктор Самоляк та Віктор Боровський обговорюють деталі роботи з Айкарамом ТартікяномДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top