П’ятниця, 01 липня 2022
Влада

Представники міської влади відвезли допомогу військовим

У середу, 20 серпня світловодська делегація, на чолі з міським головою Юрієм Котенком, відвідала 55-ий окремий автомобільний батальйон, розташований у селищі Богданівка Знам’янського району, де наразі несуть службу чоловіки Світловодщини.


Головною місією делегації була передача військовослужбовцям благодійної допомоги, зібраної мешканцями міста, підприємствами, благодійниками та спонсорами. Представники міської влади відвезли військовим харчі, воду, цигарки та предмети особистої гігієни. Однак, поспілкувавшись із командиром батальйону, склали новий список речей, першочергово необхідних нашим військовим.

Як з’ясувалося, наразі їм терміново потрібен робочий одяг, а також постільна білизна. Як запевнив нас міський голова Юрій Котенко, вже до кінця тижня і одяг, і білизна будуть доставлені нашим військовим у місце їх дислокації.

Разом із тим військовий батальйон має велику потребу у запасних частинах та спеціальних інструментах для ремонту автомобілів. У зв’язку із цим військовий комісар Світловодсько-Онуфріївського об’єднаного районного військового комісаріату Сергій Балабуха звертається до керівників підприємств, установ, організацій міста і селища Власівка та всіх громадян із проханням у наданні допомоги 55-у окремому автомобільному батальйону запасними частинами для відновлення та ремонту транспортних засобів або допомогти у закупівлі цих запасних частин.

Також військовий комісар звертається до підприємств, які мають таку можливість, виділити ремонтну групу для допомоги в ремонті техніки на 62-му арсеналі. Додаткову інформацію з приводу надання необхідної допомоги наших військовим можна отримати у військовому комісаріаті за телефоном: 2-06-60.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top