П’ятниця, 01 липня 2022
Влада Економіка

Мешканцям приватного сектора порадили економити газ та запасатись вугіллям

28 липня заступник міського голови з комунальних питань Олександр Сич провів зустріч з головами квартальних комітетів, під час якої йшлося про боротьбу з амброзією, газову ситуацію в країні, а також перспективи опалювального сезону, підтримку армії, оформлення субсидій і державної компенсації.


Державний фітосанітарний інспектор Анатолій Омельченко зауважив — зараз найкраща пора для знищення амброзії полинилистої, американського білого метелика, повитиці польової, тож невипадково саме у цей період оголошено місячник боротьби з карантинними організмами. Інспектор нагадав мешканцям приватного сектора про необхідність скошування бур’янів та знищення вогнищ шкідників.

"Що стосується газопостачання, ситуація надзвичайно складна —договорів з Росією немає і спрогнозувати, що буде далі, неможливо", — наголосив Олександр Сич.

Оскільки населення приватного сектора споживає майже в чотири рази більше блакитного палива ніж промисловість міста, і майже стільки ж, як СП ТОВ "Світловодськопобут", тому їм потрібно максимально економити газ.

Володимир Шаповал, начальник управління газового господарства, нагадав про постанову НКРЄ щодо поетапного збільшення ціни на газ. Перший етап вже відбувся, наступного року розпочнеться другий етап — планується підвищення ціни на 20%, а через рік ще на стільки ж. Володимир Вікторович закликав вчасно розраховуватися за спожитий газ та порадив особливу увагу приділити утепленню будинків, заміні застарілого обладнання, батарей на більш сучасні та економні. Паралельно з газовими приладами встановлювати альтернативні види опалення, наприклад, на твердому паливі тощо.

Перед присутніми виступив також представник "Ощадбанку", який повідомив, що усі охочі підтримати українську армію можуть це зробити, придбавши казначейські зобов’язання "Військові".

Також під час зустрічі обговорили питання оформлення субсидій та державної компенсації. Олена Балюк, начальник управління праці та соціального захисту населення дала вичерпні відповіді та роз’яснення на усі запитання мешканців приватного сектора та підкреслила, що вони завжди йдуть на зустріч заявникам.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top