Четвер, 09 квітня 2020
Влада ТРК ''Веселка''

Світловодський міськвиконком розглянув кілька резонансних питань Новина з фото Новина з відео

Світловодський міськвиконком розглянув кілька резонансних питань

На засіданні міськвиконкому, що відбулося 9 липня 2014 року, було розглянуто понад 60 питань, з переважної більшості яких прийнято рішення. Про найбільш резонансні — нижче.


"Житлосвіт-2012" визнано балансоутримувачем житлового фонду

Відповідно до ст. ст. 30, 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", п. 5 ст. 7 Закону України "Про житлово-комунальні послуги", враховуючи рішення міської ради від 28 лютого 2012 року № 470 "Про створення комунальних підприємств та затвердження статутів", виконавчий комітет вирішив:
визнати балансотуримувачем житлового фонду комунальної власності територіальної громади м. Світловодськ комунальне підприємство "Житлосвіт-2012";

КП "Житлосервіс-2012" передати обєкти житлового фонду комунальної власності територіальної громади м. Світловодськ на баланс комунального підприємства "Житлосвіт-2012". Цим рішенням створюється комісія з прийому-передачі обєктів житлового фонду, яка повинна до 25 липня 2014 року подати на затвердження виконкому акти прийому-передачі. Рішення №259 від 10.04.2013 року "Про передачу обєктів житлового фонду комунальної власності" вважається таким, що втратило чинність.


Тимчасові виконавці комплексу робіт з утримання житла — ТОВ "ЯРК-Комфорт", ТОВ "Сервіспромексперт"

Відповідним рішенням передбачено: КП "Житлосвіт-2012" повинно укласти тимчасові договори з ТОВ "ЯРК-Комфорт" та ТОВ "Сервіспромексперт" на період проведення конкурсу з визначення надавачів послуг. Термін обмежується — не більше, ніж на 3 місяці з дня підписання цього рішення.

Контроль за виконанням обох рішень покладено на першого заступника міського голови Сергія Флоненка.

Світловодський міськвиконком розглянув кілька резонансних питань


Батьківська плата за відвідування дитячого навчального закладу не змінюється

Міськвиконком вирішив: встановити з 01.08.2014 року плату за одне відвідування дитиною дошкільного навчального закладу, виходячи з норм харчування на один день в розмірах: для ясельних груп — 44,2%, що складає 6,00 грн., для середніх та дошкільних груп — 34,3%, що складає 7,00 грн. Ціла низка пільгових категорій населення звільняється від плати.


Рішення щодо дозволу на оренду колишньої книгарні не прийнято

Проект рішення "Про надання дозволу КП "Житлосервіс2012" на укладання договору оренди нежитлового приміщення 1-го поверху по вулиці Леніна, 40 з фізичною особою Каспровим К.В. відхилено. Члена виконкому Ігоря Полякова обурило те, що у конкурсі на оренду приміщення взяла участь лише одна особа. У самому проекті рішення він знайшов невідповідності: договір укладається з фізичною особою, але з метою облаштування офісу громадської організації. Його підтримали Сергій Яременко, Леонід Керекеша, Андрій Москаленко та інші і, як наслідок, рішення не прийнято.

Світловодський міськвиконком розглянув кілька резонансних питань
Леонід Керекеша
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

    Група: Користувачі
    Реєстрація: 13.09.2013 | 90 комментарів | 0 публікацій
под голос диктора можно заснуть. как будто читает сказку для детей
  • Нравится
  • 0


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top