Понеділок, 28 вересня 2020
Добрі справи

Хто може надати житло біженцям, телефонуйте: 2-28-70

Як допомогти біженцям з Криму, Донецької і Луганської областей? Відповіді на це запитання 5 червня шукали міські урядовці на чолі з першим заступником міського голови Сергієм Філоненком разом з колегами зі Світловодського району.


Олена Балюк – начальник Управління соціального захисту повідомила, що до Світловодська прибули дві сім’ї з Луганська, але проблем з житлом не виникло, бо вони живуть у родичів. У разі прибуття великої кількості людей, що цілком можливо, виникнуть проблеми.

Андрій Поварчук – керівник апарату Світловодської РДА розповів, що Захарівська сільська рада може прихистити п'ять сімей.

Після обговорення організаційних проблем, вирішили – звернутися до мешканців міста і району з проханням допомогти у разі необхідності будь-яким житлом. Маєте таку можливість, телефонуйте до управління соціального захисту: 2-28-70.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

    Група: Користувачі
    Реєстрація: 21.02.2014 | 13 комментарів | 0 публікацій
To Valeriy Safonov ____12 июня в информационном центре «Юго-Восточный фронт» состоялось включение с помощью мобильной телефонной связи с жительницей Красного Лимана Екатериной.

«Людей из Красного Лимана не выпускают, в городе много карателей Нацгвардии, которые оказывают большое давление на местных жителей, — рассказала Екатерина. — Буквально под дулом автомата заставляют людей приносить наёмникам еду, чай, кофе и прочее. Постоянно пьют, дебоширят. Они изнасиловали шестерых девушек, а одной из них после всего произошедшего перерезали горло.

Тридцать человек было вывезено в неизвестном направлении и они до сих пор не вернулись. Мы предполагаем самое худшее в их отношении. В посёлке Андреевка, вблизи Славянска, фашисты выбивали двери в дома и расстреливали людей. Это самая настоящая оккупация, нас угнетают и унижают. Мы устали и просим помощи у России. Потому что только она может нам помочь».
  • Нравится
  • 0


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top