Субота, 20 квітня 2024
Фоторепортаж Спорт

Світловодські баскетболісти — бронзові медалісти Чемпіонату України Новина з фото

Світловодські баскетболісти — бронзові медалісти Чемпіонату України
Черговий баскетбольний сезон для світловодської команди "КДЮСШ-2000" закінчився після фінального туру Чемпіонату України серед 14-річних юнаків, що тривав з 1 по 4 травня у м. Боярка. У запеклих та безкомпромісних іграх наша команда виграла два матчі з трьох і в результаті посіла третє місце.

З 26 команд-учасниць баскетбольного сезону 2013-2014 років, які вступили у боротьбу на початку вересня, у фінал пробилися лише вісім: БК "Київ", БК "Азовмаш" (Маріуполь), БК "Хімік" (Южний), СДЮШОР-5 БК "Дніпро" (Дніпропетровськ), БК "Черкаські мавпи", БК "Ужгород", СДЮШОР-2 БК "Одеса" та КДЮСШ-Світловодськ.

"Нашим баскетболістам довелося грати з дуже сильними командами, у яких є вертикаль баскетбольних клубів. Тобто, задіяні усі вікові категорії, є збори для спортсменів, забезпечується спортивне харчування, існує професійний відбір юних баскетболістів, повністю укомплектований тренерський склад від головного тренера до тренера з фізпідготовки, а команди Києва, Южного та Одеси навіть мають досвід змагань в юнацькій євро лізі. Незважаючи на усі привілеї баскетбольного клубу, світловодці, завдяки професійній підготовці свого тренера Володимира Лисака, зуміли не тільки потрапити у фінал, але стати бронзовими призерами Чемпіонату України", — наголосила Ірина Мусієнко, директор КДЮСШ.

За словами Володимира Лисака, перший фінальний матч, який дав нам можливість вийти у четвірку та продовжити боротьбу за медалі, світловодці провели з командою БК "Хімік" м. Южний. Ця гра проходила рівно очко в очко, але під кінець зустрічі нашим хлопцям вдалося зломили суперника, вигравши 9 очок та закінчити гру з рахунком 64:55.

У півфіналі світловодські баскетболісти зустрілися з командою БК "Київ". Слід відзначити, що 3/4 ігрового часу матчу закінчилися перевагою нашої команди у 8 очок, але в останній чверті, окрім "київських вовченят", нашим хлопцям довелося змагатися ще й з суддями, які, за підтримки київських батьків, повністю зломили хід гри нашої команди.
"Під таке суддівство наші хлопці ще не потрапляли", — говорить В. Лисак.

Як результат — команда КДЮСШ поступилася БК "Київ" усього на 5 очок — 63:68.

Третій день фіналу став для нашої команди найтяжчим та переломним, адже вирішувалося питання — здобути бронзову медаль чи отримати четверте місце. Після попередньої поразки Володимиру Лисаку довелося докласти максимум зусиль, аби підняти моральний та емоційний стан хлопців і налаштувати їх на вирішальну гру.

Тож на майданчику вирували неабиякі пристрасті, командам навіть не вистачило основного часу. В додатковій грі світловодці поступалися 6 очок, але за 46 секунд до закінчення основного часу, після тайм-ауту, наші хлопці зробили неможливе: завдяки двом перехватам Богдана Мусієнка, влучності Павла Волошина, який забив 6 очок, та результативним передачам Богдана Ткаченка, світловодцям вдалося зломити команду Одеси, вигравши 9 очок. Як сказав головний суддя змагань:
"Гра світловодців достойна будь-якого фіналу".

Врешті, виснажливі тренування та жорстка конкуренція на полі змагань залишилися позаду, а бронзова медаль, яку вибороли наші хлопці на чемпіонаті України, найкращий подарунок рідному місту на честь його 60-річчя. Титул чемпіона цього сезону виборола команда БК "Азовмаш", на другому місці БК "Київ".

На урочистому параді світловодські баскетболісти нагороджені кубком, медалями, подарунками та грамотами федерації баскетболу України. Тож вітаємо нашу команду з досягненнями та бажаємо нових перемог!

Дирекція КДЮСШ, тренер команди, батьки гравців команди висловлюють щиру подяку власнику торговельної марки "Королівський смак" Віктору Королю за багаторічну підтримку та розвиток дитячо-юнацького баскетболу в Світловодську.

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.