П’ятниця, 04 грудня 2020
Освіта

У Світловодську відкриють пункти тестування зовнішнього незалежного оцінювання

У Світловодську відкриють пункти тестування зовнішнього незалежного оцінювання

Лист на підтвердження відкриття пунктів у нашому місті, адресований директору департаменту освіти і науки Кіровоградської ОДА Ельзі Лещенко надійшов від директора Центру оцінювання якості освіти А.Анісімова.


В тексті листа, зокрема, йдеться про таке:

"…повідомляємо, що зважаючи на звернення батьків випускників загальноосвітніх навчальних закладів м. Світловодська, з метою недопущення соціальної напруги Український центр оцінювання якості освіти погоджується на створення у цьому місті пунктів тестування з наповнюваністю меншою за нормативну.

Просимо Вас надати до Одеського РЦОЯО пропозиції щодо створення двох пунктів тестування на базі навчальних закладів м. Світловодська для проведення зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури (5, 6 червня 2014 року), математики (12 червня 2014 року), історії України (20 червня 2014 року)…".

Начальник міського управління освіти Геннадій Френкель запевняє, що розміщена на сторінках нашого Інтернет-видання інформація "Світловодським школярам тестуватися доведеться в Олександрії чи Кіровограді" зіграла у цій справі не останню роль. Батьки обурилися, звернулися до керівника міської освіти, а він, у свою чергу, до депутатів міської ради Сергія Волохова і Таїси Гончаренко.

Народні обранці повідомили голову Кіровоградської обласної ради Олександра Чорноіваненка про те, що 183 випускника світловодських шкіл вимушені будуть за гроші батьків неодноразово їздити до інших міст на тестування і питання вирішилось позитивно.

"Я задоволений тим, що діти будуть здавати тести вдома, у Світловодську і батькам не доведеться витрачати зайвих коштів, — розповідає нашому кореспонденту Сергій Волохов. — Чесно кажучи, я не очікував, що так швидко голова обласної ради і наш однопартієць відгукнеться на наше прохання. Як і раніше, пункти тестування будуть організовані у школах №3 і №7. Залишається побажати нашим випускникам успіхів у демонстрації глибоких знань".Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top