Вівторок, 24 листопада 2020
Сергій Гайдук Відео Події

Координаційну раду громадських організацій Світловодська створено Новина з відео


Громада Світловодська, маючи вагомі досягнення в самоврядуванні, у черговий раз показала приклад усій області й цього разу.


Відчувши тенденцію до позитивних змін у державі, світловодці одразу взялися до справи: незалежно одна від одної самоорганізувались дві ініціативні групи з встановлення народовладдя в місті. В одній об’єднались культурно-просвітницькі та правозахисні громадські організації, в другу – молодіжні та спортивні. Як наслідок, для досягнення реально визначеної мети вони злились в одну координаційну раду громадських організацій із встановлення народовладдя в місті.

Першим заходом, ініційованим цією радою, стало народне віче як реакція на агресію Російської Федерації щодо Криму – "Україна в небезпеці". Тож, першим доказом злагодженої діяльності ради стала резолюція, у якій засуджувались дії "східно-північного" сусідки України й лунали заклики до миру. Наступним кроком став конструктивний діалог у сесійній залі міської ради, де не так давно відбулась одна з найвагоміших перемог громади – рішення депутатів про демонтування пам’ятника Леніну.

Всі учасники розширеного засідання були одностайні в розумінні як проблем міста, так і шляхах їх вирішення. Отже, був складений такий їх перелік:

1. Звіти міського голови, як обласних, так і міських депутатів, начальників органів як органів місцевого самоврядування, так і державних установ.

2. Присутність представників громади в комісії по прийому на роботу працівників місцевого самоврядування та по тендерах.

3. Доступність для громадськості сайту та газети міської ради.

4. Забезпечити прозорість засідань виконкому та сесій міської ради, навіть через on-line трансляції.

5. Забезпечити нормальну діяльність самооборони.

6. Необхідність контролю діяльності СП-ТОВ "Світловодськпобут", Кременчуцької ГЕС та ЗЧМ.

7. Поіменне голосування на сесії.

8. Обрання кандидатів у члени виконкому.

9. Люстрація влади.

LIBERTAS NOMEN OMNIBUS PRAEFERENDUM EST – ЗВАННЯ ВІЛЬНОЇ ЛЮДИНИ НАЙДОРОЖЧЕ НАД УСЕ!!!Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top