Субота, 15 червня 2024

^ Реклама ^
Влада

Подання прокуратури відхилено міськвиконкомом

23 січня під головуванням першого заступника міського голови Юрія Лукинського відбулося чергове засідання виконкому Світловодської міської ради. Розглянули 53 питання.
^ Реклама ^

Батьків та випускників шкіл, напевне, зацікавить наступне. Військовий комісар Сергій Балабуха, виконуючи розпорядження Управління особового складу Південного оперативного командування та Кіровоградського облвійськкомату, зачитав інформацію "Про відбір кандидатів призовного віку до Військових вищих навчальних закладів (ВВНЗ)". Тому виконком доручив комісаріату підготувати план заходів щодо відбору кандидатів для вступу до ВВНЗ, а Управлінню освіти — провести відповідну роботу серед випускників шкіл щодо виконання плану відбору кандидатів на навчання.

Потім виконком погодив представлений начальником Управління культури і туризму Надією Клокар "Перелік закладів культури базової мережі м. Світловодськ". Їх 12. В т.ч. 6 бібліотек, включаючи Централізовану бібліотечну систему, Палац культури, Краєзнавчий музей, 2 дитячих музичних школи, а також дитячі Художню школу та Школу мистецтв. Але затверджуватимуть цей перелік депутати міськради на черговій сесії.

Наступна інформація згодиться потенційним правопорушникам, тобто "Особам, на яких судом накладено адміністративне стягнення або покарання у вигляді громадських робіт". За поданням начальника УЖКГ Віктора Самоляка затверджено такі суспільно-корисні роботи:

— благоустрій та озеленення територій, об’єктів соціальної сфери, зон відпочинку, культових споруд, придорожніх смуг;

— впорядкування територій з метою ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, стихійного лиха, складних погодних умов;

— впорядкування місць поховання, пам’ятників та пам’ятних місць, які мають офіційний статус або зареєстровані на території населеного пункту.

А ось роботодавцями з цих робіт визначено 13 організацій: "Комбінат комунальних послуг", Парк ім. Т. Шевченка, Палац культури, Управління культури і туризму, КП "Карат", КП "Житлосвіт 2012", КП "Житлосервіс 2012", ТОВ "Господарник", ТОВ "ЯРК-Комфорт", ТОВ "Сервіспромексперт", Власівську селищну раду, КП "Власівські мережі", Власівське КП "Благоустрій".

Ще одне рішення, яке прийняв виконком, досить незвичне: відхилено подання прокуратури щодо оскарження рішення конкурсного комітету про визнання переможця на маршруті №7.

За коментарем я звернувся до перевізника цього маршруту Віктора Макарова:

"Дії керівництва АТП-13507 я б назвав так: "Найкращий захист — це напад", або "У своєму оці і колоду не видно". Керівництво АТП-13507 уже багато років хоче мене знищити, як конкурента. В минулі роки їм це вдавалося. І в даний час, за моїми даними, вони подали кілька скарг, в т.ч. і до облпрокуратури. Суть їх полягає в тому, що начебто конкурс було проведено з порушеннями і тому його результати потрібно відмінити.

Насправді ж умови конкурсу грубо порушив сам АТП-13507. Він заявив на 7-й маршрут автобус "Неоплан", придатний для перевезення інвалідів, який уже був раніше заявлений на 23-й маршрут і якого я особисто не бачив на цьому маршруті дуже давно. Тому за це порушення, тобто за подання недостовірних відомостей, саме АТП-13507 потрібно було знімати з конкурсу, Законом це визначено. Тож щодо рішення виконкому — він тиску не піддався. Справедливість, нарешті, взяла гору".

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.


Партнери:


Top