Неділя, 29 березня 2020
ТОП-новини Відео

Олександр Форостяний запрошує до… ополонки Новина з фото Новина з відео

Олександр Форостяний запрошує до…  ополонки

За багаторічною традицією голова Громадського обєднання любителів бігу, головний спеціаліст сектору молоді та спорту Світловодської райдержадміністрації Олександр Форостяний 19 січня особисто вирубає ополонку на березі нашого рукотворного моря поблизу ресторану "Бриз" і урочисто відкриє свято здорового способу життя на Водохрещу о 12:00.


Кожний учасник заходу буде мати можливість пірнути в ополонку, отримати відповідний документ від громадської організації — організатора заходу, дати інтерв’ю (за бажанням) представникам ЗМІ, сфотографуватися, перевдягнутися у наметі, випити чаю з печивом, послухати місцевих аматорів сцени.

Місце для купання буде відкрито з 8 до 18 години. Телефон для довідок: (096) 225 24 46.

А щоб все було добре, існують правила, яких потрібно дотримуватися і досвідченим "моржам" і новачкам. Читайте: "Рятувальники організують пости у місцях масового проведення заходів Водохреща".

Радимо також заздалегідь підготуватися до свята Водохрещі, ретельно вивчивши його історію і народні традиції. Щоб було що згадати і дітям розказати!

Вся інформація тут: "19 січня — Водохреща (Йордана, Богоявлення)".

Читайте також:
Водохреща-2013 (ФОТО, ВІДЕО)
Водохреща-2012 (ФОТО, ВІДЕО)
Водохреща-2011 (ФОТО)
Водохреща-2010 (ФОТО)Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top