Субота, 20 липня 2024

^ Реклама ^
Влада

Куди поділося майно ліквідованих ЖЕКів? Новина з фото

Куди поділося майно ліквідованих ЖЕКів?
Депком вивчає "ліквідаційні" документи

17 грудня у Світловодську, в рамках підготовки до чергової сесії міськради, відбулося засідання постійно-діючої депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства.
^ Реклама ^

Вже кілька місяців в ході спірного з багатьох сторін реформування ЖЕКів, як на їхній базі зафункціонували два комунальні підприємства. Вони отримали назви — "Житлосервіс-2012" та "Житлосвіт-2012". Тобто, майно, виробничі потужності, робоча сила тощо перших двох ЖЕКів відійшли першому КП, а решти трьох — другому. Ця процедура передбачає роботу так званих ліквідаційних комісій, яким належить перевірити, чого і скільки передається з балансу "почилих" п’яти ЖЕКів на баланс оцих двох КП.

Наприклад, якщо у ЖЕКа №1 було стільки-то транспортних одиниць — стільки ж має передаватись "Житлосервісові-2012". Також мають співпадати і фінансові показники… Одним словом, контролювати роботу цих ліквідаційних комісій покладено, зокрема, і на постійно-діючу депутатську комісію з питань житлово-комунального господарства, яка за присутності громадськості, і заслухала проміжний звіт голови однієї з них.

Хотіли було заслухати й другого голову — та, що займається "балансопередачею" ЖЕКів №№ 1 і 2. Та її голова на засідання не з’явився… А голові іншої "ліквідаційки", Анатолієві Заяцу депутатські "комісари" задавали чимало запитань. Так, зокрема, голова депутатських "комісарів" Володимир Дем’янюк угледів, що на баланс "Житлосвіту-2012" передається дещо менше транспортних засобів та обладнання, ніж їх було на балансах ліквідованих ЖЕКів — принаймні, відсутні відповідні для даної процедури акти передавання. Куди ж то воно поділося, запитав Дем’янюк. На що начальник УЖКГ Віктор Самоляк, який, також, має відношення до сих ліквідаційних процесів, запропонував "комісарам" надати конкретний список, що саме їх цікавить — тоді і буде конкретна відповідь. Гаразд, відповів голова депкому, буде вам список.

Ще один нюанс, який занепокоїв "комісарів" — заборгованість ліквідованих ЖЕКів по зарплаті своїм працівникам та перед Пенсійним фондом. Наприклад, ЖЕК№4 завинив перед останнім майже 800 тисяч гривень. Це — неподобство, обурився Дем’янюк, яке відтерміновує призначення заслуженої пенсії кожному працівникові цього ЖЕКу в середньому на 10 років…

Єдиним ЖЕКом, до якого було мінімум претензій — і з балансами більш-менш вірно, і боргів не знайдено — виявився ЖЕК №5. А щодо решти (ЖЕКи №№ 3, 4) — голова депкому запропонував своїм "комісарам", Володимирові Вовченку та Вікторові Курочці (а вони підтримали) звернутися до виконавчої влади аби та напружилася і знайшла джерела для погашення боргів перед працівниками оцих ЖЕКів. А ще їм конче цікаво було би заслухати голову ще однієї ліквідаційної комісії.

Куди поділося майно ліквідованих ЖЕКів?
Анатолій Заяц пояснює…

Куди поділося майно ліквідованих ЖЕКів?
Віктор Самоляк потребує конкретного списку, чого саме не вистачає
  • Нравится
  • 5

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.


Партнери:


Top