Субота, 20 липня 2024

^ Реклама ^
Спорт

Неля Брусенцева: "Басейн запрацює на Миколая"

Неля Брусенцева: "Басейн запрацює на Миколая"
Неля Брусенцева під час сесії міськради

Як ми вже повідомляли, 6 грудня, на останній сесії міської ради депутати розподілили 3,1 мільйона гривень на зарплату бюджетникам, у тому числі і обслузі міського плавального басейну. Тоді Наталія Яременко — начальник міськфінуправління так і сказала: із резервного фонду 60 тисяч гривень виділяється їй (обслузі) на зарплату та на енергоносії для потреб басейну, запуск якого планується 19 грудня.
^ Реклама ^

Знаючи нинішній стан справ із міським бюджетом та пам’ятаючи, що минулого року наш басейн і 3-х місяців не пропрацював, ця фраза викликала у мене, м’яко кажучи, недовіру і скепсис. Щоб розвіяти сумніви, звернувся з цього питання до начальника Управління молоді та спорту Нелі Брусенцевої. Неля Євгенівна відповіла стисло:

"Слава Богу, це болюче для наших спортсменів питання, вирішилося. Тож я запрошую всіх мешканців Світловодська 19 грудня, у День Святого Миколая о 16:00 на урочисте відкриття нашого, найкращого в області плавального басейну".


Ну що ж, 19 грудня басейн прийме всіх бажаючих. І тих, хто хоче навчитися плавати, і хто хоче просто поплавати, оздоровитися. А з урахуванням того, що уже понад 20 років місто живе без гарячої води — то просто помитися! Головне, звичайно, що знову почнуть тренуватися наші юні плавці ДЮСШ, (якщо, звичайно, звільнених тренерів повернуть зі Служби зайнятості).

На жаль, уже традиційно наш басейн, дійсний скарб, про який мріють сотні більших від нашого міст України, працює 70-80 днів на рік. І незважаючи на це, наші юні плавці, тренери, продовжують традиції, закладені видатним тренером Анатолієм Івановичем Котенком (світла йому пам’ять!) і по цей день перебувають в числі лідерів області. А уявляєте, якби влада знайшла кошти і басейн працював би хоч місяців 9-10 на рік? Які б тоді були спортивні успіхи?

А де знайти кошти? Та при бажанні міської ради — можна. Адже міська рада є співвласником Спільного підприємства "Світловодськпобут". А воно за 12 років свого існування, здається, жодною копійкою не поділилося з містом своїми прибутками. То й не треба ділитися! Просто нехай це СП візьме на себе технічне утримання басейну, в рахунок прибутку, яким мало б ділитися з містом. А на зарплату 23 тренерам виконком кошти б знайшов.
  • Нравится
  • 5

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.


Партнери:


Top