Вівторок, 24 листопада 2020
ТОП-новини Влада

Сесія Світловодської міської ради не підтримала Евро-прагнення України

Таїса Гончаренко демонструє ту саму стрічечку
В одному із пунктів порядку денного чергової сесії Світловодської міської ради, яка відбулася 26 листопада, фігурувало питання "Щодо підтримки підписання Угоди про Асоціацію між Україною і Європейським Союзом". Його озвучила депутат міськради (фракція ВО "Батьківщина"), голова МО цієї політичної партії Таїса Гончаренко.


У своєму слові до колег вона наголосила, що місцеві обранці, у такий складний час міжнародних викликів щодо України, просто зобов’язані підтримати український народ в його євро-інтеграційних прагненнях. І свого Президента, також, підтримати — він неодноразово у своєму зверненні до цього самого народу підтвердив незмінність України в її поступу до ЄС.

Тим більше, продовжила виступаюча, нещодавно таку підтримку висловила і чергова сесія Кіровоградської міськради. Завершила ж депутатка свій виступ врученням головуючому на сесії міському голові Юрієві Котенку стрічечки кольорів українського прапору.
"Це я вам привезла з 200-тисячного мітингу на Європейській площі у Києві"…

Але на голову і на його однопартійну (Партія регіонів) більшість тутешньої міськради цей жест і слова Гончаренко враження не справили — 19 обранців (присутні на засіданні "регіонали", кілька дрібних фракцій) та міський голова "утримались". Лиш фракція "Батьківщини" (15 обранців) висловились "за". І хоча "проти" не було жодного голосу, рішення щодо підтримки Угоди про Асоціацію між Україною і ЄС світловодська міськрада не схвалила.

Про перебіг того сесійного дня — дещо згодом.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

 • Pitsik8 Користувач offline

 • 2 грудня 2013 10:09
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 2.12.2013 | 4 комментарів | 0 публікацій
Уроды, а вы спросили у людей? Регионалы продажные. Вас же никто не выбирал. Сплошная подтасовка результатов. Посмотрите на своё окружение - одни бандиты и взяточники. За какой хрен вы строите свои замки? Наверное на зарплату. Противно смотреть на вас и слушать. Очень надеюсь, что вас всех пересажают.
 • Нравится
 • 0
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 7.04.2008 | 561 комментар | 0 публікацій
А почему Вы считаете что вся Украина за Евросоюз? Последовал бы такой же отказ от сотруднечаства с Россией не факт что народу вышло вывели б меньше.
 • Нравится
 • 0


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top