Понеділок, 28 вересня 2020
Економіка

Зима, кажуть, суворою буде. Чи зігріємось?

Генеральний директор "Світловодськпобут" Володимир МихайликГенеральний директор "Світловодськпобут" Володимир МихайликЗа часів радянської влади, відправною точкою початку опалювального сезону на наших широтах було 15 жовтня. І дата ця була "залізобетонною". Її аж ніяк не було дозволено зрушувати на більш ранній період — як би там не мерзли у своїх житлах будівельники комунізму. Та це так — ліричний відступ для молоді, якій деякі ностальгуючі старці розповідають про комуністичний "рай"…


Цьогорічний опалювальний сезон розпочався у Світловодську за півтори тижні до 15 жовтня — надто вже похолодало у перших числах цього місяця. Але розпочався він якось кволо: чимало будинків "не затопили", а міські вулиці у багатьох місцях були розриті, де теплопостачальники щось лагодили у ямах.

А ще невпевненості додавала кадрова нестабільність на самому "Світловодськпобуті": понад року тут не було "повносправного" генерального директора. Та поширювались чутки про ледь не масове скорочення на цьому підприємстві. І як у такій тривозі не поспілкуватись із нинішнім очільником СП ТОВ "Світловодськпобут" Володимиром Михайликом

— Пане Володимире, давайте на початку з’ясуємо: ви гендиректор, чи також лише в.о. гендиректора?

— З 9 жовтня 2013 року я є генеральним директором цього підприємства. На цій посаді моя кандидатура була узгоджена засновниками, про що є відповідний протокол.

— Цим самим ви погоджуєтесь із тим, що останній рік-півтора "Світловодськпобут" дещо лихоманило від нестабільності.

— Я би не сказав, що його лихоманило. Минулорічний опалювальний сезон "Світловодськпобут" провів і завершив належним чином. У тепле міжсезоння, дійсно, ми працювали не повний робочий тиждень. Але ж так було завжди, а вже спочатку осені підприємство запрацювало у своєму штатному режимі без скорочень та примусових звільнень серед рядових працівників.

Що ж до керівного складу, то тут у нас відбулася лише одна кадрова зміна — головним інженером був призначений Юрій Петрович Раздоба. Тож, повторюю, підприємство наше повністю готове до опалювального сезону 2013-14 років. Решта у забезпеченні його стабільної роботи залежить від споживачів наших послуг.

— Тобто від платіжної дисципліни населення?

— Саме так. Станом на сьогоднішній день заборгованість населення за спожиті послуги "Світловодськпобуту" складає понад шести мільйонів гривень. Відповідно стільки ж винен "Світловодськпобут" "Нафтогазу України" за наданий газ, який, звісно, у борг нам його постачати не збирається. А це означає, що боротьба із злісними неплатниками буде посилена.

— Звучить загрозливо…

— А як же інакше? Чому ми маємо піддавати ризику залишити без тепла громадян, які сумлінно платять за опалення. Тим більше, що для неплатоспроможних громадян існує підтримка у вигляді житлових субсидій. Варто лише не полінитись виконувати нескладні формальності для їхнього отримання. Та й на самому "Світловодськпобуті" готові з розумінням поставитись до громадян-боржників — укласти з ними договір про боргову реструктуризацію.

— І останнє запитання: чи запрацює у цьому році наш плавальний басейн?

— Відповім так: "Світловодськпобут" повністю готовий до технічного обслуговування басейну. Все інше залежить від міської влади.

Віталій Асауленко
Фото автораДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top