Субота, 15 червня 2024

^ Реклама ^
Влада

Новий перевізник на маршруті №7 — підприємець Віктор Макаров

Новий перевізник на маршруті №7 — підприємець Віктор Макаров25 вересня члени виконкому опрацювали 10 питань порядку денного.
Розгляд одного з цих 10 довелося перенести на наступне засідання: підприємець, який претендував на отримання дозволу на передачу в суборенду житлового приміщення, мав борги. Світловодці, які бажають отримати будь-які дозволи, мають памятати: у них не повинно бути боргів перед жодним надавачем послуг.
^ Реклама ^

Опалювальний сезон має стартувати вчасно

Про початок опалювального сезону 2013-2014 р.р. повідомив Віктор Самоляк, начальник управління ЖКГ. Заслухавши доповідача, виконком вирішив: теплопостачальним організаціям (СП ТОВ "Світловодськпобут", ПАТ "Кіровоградобленерго", Світловодський РЕМ, Світловодському УЕГГ) розпочати опалювальний період 2013-2014 р.р. та забезпечити станом на 5 жовтня стовідсоткове опалення обєктів соціальної сфери, станом на 15 жовтня — стовідсоткове теплопостачання житлового фонду. Якщо середньодобова температура повітря протягом трьох днів буде нижчою 8°С, то опалювальний сезон має розпочатися раніше — щойно минуть ці три дні.


Питаннями приватизації державного житлового фонду знову опікуватиметься БТІ

Про це повідомив Сергій Сологуб, начальник відділу з питань житла та ОСББ. Члени виконкому затвердили: рішення про оформлення права власності на обєкти нерухомого майна, що розташовані на території міста, приймає виконавчий комітет Світловодської міської ради. Світловодське комунальне міжміське бюро технічної інвентаризації буде здійснювати підготовку на розгляд виконкому матеріалів та проектів рішень щодо оформлення права власності на обєкти нерухомого майна за заявами громадян. Також БТІ здійснюватиме перевірку відомостей та готувати на розгляд виконкому матеріали та проекти рішень щодо оформлення та видачі дублікатів свідоцтв про право власності на нерухоме майно, видані до 1 січня 2013 року, та видаватиме довідки про відсутність (наявність) нерухомого майна у власності громадян станом на 31 грудня 2012 року.


Новий перевізник на маршруті №7 — підприємець Віктор Макаров

З 26 вересня з підприємцем Олександром Кобцем розірвано договір про організацію перевезень пасажирів на маршруті №7 "Бульвар К.Маркса — смт. Власівка". Тимчасовий перевізник з цієї дати до укладення нового договору на перевезення пасажирів — підприємець Віктор Макаров. Він має здійснювати перевезення пасажирів згідно з затвердженим графіком руху за тарифом не більше 3.50 грн.

Тетяна Зима
Фото: Ігор Котляров

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.


Партнери:


Top