Середа, 05 серпня 2020
Освіта

Юні патріоти до навчань готові Новина з фото

Юні патріоти до навчань готовіСуботнього ранку 14 вересня урочисто розпочався новий навчальний рік в одному з найпопулярніших позашкільних навчальних закладів Світловодська — Центрі військово-патріотичного виховання.
Із трьох сотень вихованців Центру, які навчатимуться у восьми гуртках — "Козацька школа", футбол, волейбол, атлетична гімнастика, хортинґ, "Пошук", "Дивосвіт" (етнографічне і географічне краєзнавство), декоративно-прикладне мистецтво — понад півсотні зібрались на врочисту лінійку, яка, як заведено у справжніх патріотів, розпочалася із підняття державного прапору під акомпанемент українського гімну…


Звертаючись до присутніх, директор ЦВПВ Анатолій Сіромаха наголосив, що патріотизм державний розпочинається із любові до своєї сім’ї, однокашників, до рідного міста. Тому він закликав гуртківців бути передовсім патріотами своєї малої батьківщини — що неодмінно заронить благодатні зерна у ґрунт патріотизму великодержавного.

А допомагати дітям у цьому будуть і досвідчені викладачі Центру, і численні його друзі, серед яких і українське козацтво, і Центр зайнятості населення, і краєзнавчий музей, і фахівці управління освіти, і рятівники МНС. До речі, зусиллями останніх, юні патріоти по завершенню урочистого відкриття нового навчального року мали приємну нагоду покататися рятувальним теплоходом акваторією Кременчуцького водосховища.

Юні патріоти до навчань готові
Державний прапор піднято — навчальний рік розпочався

Юні патріоти до навчань готові
Директор ЦВПВ Анатолій Сіромаха

Юні патріоти до навчань готові
Методист управління освіти Ніна Судакова

Юні патріоти до навчань готові
Ольга Бугрім, головний спеціаліст МРЦЗ

Юні патріоти до навчань готові
Данило Барбарикін, заступник начальника ДПРЧ-17

Юні патріоти до навчань готові
Віктор Сергєєв, директор краєзнавчого музею

Віталій АсауленкоДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top