Неділя, 29 березня 2020
Події

Відбулося чергове засідання міської Міжвідомчої координаційно-методичної ради

Олександр СичОлександр Сич23 серпня у будівлі виконавчого комітету пройшло чергове засідання Світловодської міської Міжвідомчої координаційно-методичної ради (МКМР) з правової освіти населення під головуванням заступника міського голови Олександра Сича, який, відповідно, і є очільником даної координаційно-методичної ради.
В ході засідання Наталія Бащук — заступник голови міської МКМР з правової освіти населення, начальник Світловодського міськрайонного управління юстиції, — ознайомила присутніх з рекомендаціями Всеукраїнської МКМР з правової освіти населення стосовно таких питань:


— забезпечення функціонування системи захисту дітей від жорстокого поводження, попередження насильства в сімї;

— стан реалізації Рекомендацій ВМКМР з правової освіти населення, прийнятих у 2012 році;

— діяльність міжвідомчих координаційно-методичних рад з правової освіти населення Кіровоградської області у сфері правової освіти та правового виховання;

— стан роботи Державної реєстраційної служби України щодо підвищення рівня правових знань громадян та навичок у застосуванні законодавства під час реалізації державної політики у визначеній сфері та розглянуто рекомендації обласної МКМР в розрізі правової освіти населення.


Секретар міської МКМР з правової освіти населення, начальник відділу ОПЗ Світловодського міськрайонного управління юстиції Ганна Горобець зупинилася на нових положеннях у антикорупційному законодавсвті. Основне, на чому наголосила доповідач — адміністративної відповідальності за порушення протикорупційного законодавства не передбачено, лише — кримінальна.

Про роботу ради щодо правової інформації населення міста через засоби масової інформації коротко доповів редактор міської газети "Світловодськ вечірній" Микола Шверненко.

Наприкінці засідання голова міської МКМР Олександр Сич зауважив:

— Дуже добре, що робота нашої координаційно-методичної ради проходить на високому рівні, завдяки серйозному ставленню до наших обов’язків. Хочеться щоб так тривало і далі, і, навіть, ще краще ніж сьогодні.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top