Неділя, 29 листопада 2020
Події

…І Леніна обновили Новина з фото

…І Леніна обновилиМинулої п’ятниці увагу перехожих через центральну площу Світловодська не міг не привернути пам’ятник там Лєніну у якихось різнокольорових плямах та чоловіки на високих драбинах, що ці плями відтирали.
Невже це "націоналісти-фашисти" вчинили чергову наругу над пам’яттю про вождя світлового пролетаріату напередодні святкування чергової річниці Дня Незалежності України?..


Таким чином, звернувшись до компетентних органів, ми з’ясували, що ніяка це не наруга, а звичайні відновлювальні роботи. Та, все одно, наявність на темному монументі непритаманних йому світлих та темно-червоних плям породжувало сумнів у тому, що це звичайні планові відновлювальні роботи.

Та, як би воно там не було — "палкий, аж до фанатизму борець" за незалежність Української Держави зустріне чергову її річницю чистеньким і охайним. Звісно, якщо "націоналісти-фашисти" чогось не утнуть.

…І Леніна обновили

…І Леніна обновилиДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top