Середа, 08 грудня 2021
Влада

На засіданні виконавчого комітету

На засіданні виконавчого комітету17 липня в адмінбудівлі відбулося чергове засідання виконавчого комітету, в ході якого представники влади розглянули та погодили більше 30 питань порядку денного, що стосуються життєдіяльності міста та інтересів окремих громадян.


Першочергово було розглянуто два медичні питання, зокрема, про стан медичної допомоги ветеранам війни та про те, як фінансуються ліжка для ветеранів на рівні Світловодської ЦРЛ звітувала заступник головного лікаря Ореста Косович. Вона наголосила, що медичне обслуговування цієї категорії населення, є одним із пріоритетних напрямів роботи медпрацівників, якому приділяється значна увага на всіх рівнях. За підсумками першого півріччя ветерани стовідсотково охоплені профілактичним медичним оглядом, вони отримують лікування як у стаціонарі ЦРЛ, стаціонарах на дому, так і в обласному шпиталі, де щомісяця проліковується 13 осіб ветеранського складу з Світловодська.

В свою чергу міський голова Юрій Котенко додав, що в обласному шпиталі створені всі умови для комфортного перебування наших ветеранів і він вважається одним із найкращих в Україні. До речі, свій внесок в його облаштування зробило й наше місто. За рахунок міських коштів там відремонтовано дві палати, в яких є все необхідне: нові меблі, телевізори, холодильники, душові кабіни, на належному рівні медикаментозне забезпечення та харчування.

"Дякуючи спонсорським коштам у нас також відремонтовано 8 палат, але рівень фінансування все ж таки не дотягує до обласного, — зауважила О. Косович, — загалом, на базі Світловодської ЦРЛ функціонує 17 ліжок для ветеранів, в кошторисі Світловодської ЦРЛ на 2013 рік затверджені кошти в сумі 76 тис. 500 грн. на медикаменти, тобто на 1 л/день — 15 грн. На харчування заплановано 71 тис. 400 грн. із розрахунку на 1 ліжко/день — 14 грн."
Дане фінансування все ж таки не забезпечує виконання постанови Кабміну, яка декларує зовсім інші цифри — 40 грн. на забезпечення 1 ліжко/дня на медикаменти та 35 грн. на харчування.

Далі члени виконкому заслухали інформацію про стан виконання міської програми імунопрофілактики та захисту населення. За словами завідуючої поліклінічним відділенням Людмили Шумейко, на виконання програми в 2013 році на сесії було запропоновано залучити з місцевого бюджету 89 тис. 600 грн. Але в кошторисі Світловодської ЦРЛ на 2013 рік вперше затверджено суму більшу — 129 тис. 035 грн. І завдяки цій програмі, вперше за 20 років в лікарню для дитячої служби було придбано два холодильника та комп’ютерну техніку для проведення моніторингу імунопрофілактики. Крім того, закуплено вакцину проти сказу та протигрипозну вакцину, на жаль, не вдалось закупити вакцину для дорослого населення проти керованих інфекційних захворювань, бо вона знаходиться на карантині. Значна сума передбачалась й на туберкулін, але цей препарат взагалі відсутній в аптечній мережі не тільки міста, а й усієї країни. Таким чином, за перше півріччя поточного року вже реалізовано 46 тис. 256 грн. Що стосується вакцинації дитячого населення, продовжила Л. Шумейко, таку вакцину ми отримуємо тільки централізовано, і за цей період ситуація змінилась на краще: місто вже отримало 50 % вакцини від потреби. Якщо минулого року план з імунопрофілактики виконувався на 20-65 %, то зараз не можна не відзначити позитивні зміни. Інформацію взяли до відома.

  Група: Гості
  Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
Медичною тематикою нагадали мені один момент:
Нещодавно проходив проф огляд. Можливо хтось здивується слову "проходив" - бо зазвичай "нормальні пацани" платять 350-400грн і у лікарню ні ногою... Але мені потрібно було паралельно 2 мед комісії і кажучи чесно 700грн я зажав. Заодно думаю поновлю інформацію що там у мене з біологічним тілом :-). Пізніше виявилось я ще той козак ).
Всі проф огляди починаються, як що я не помиляюсь, з 82 кабінету (4й поверх навпроти флюорографії) і там я одразу побачив чому легше заплатити. Прийом лише до 12, черга мінімум 15 чоловік, просувається довго. Провівши годинку у живій черзі розумію, що це все дууже довга пісня і що створена вона штучно - одразу нагадало покійне БТІ з чергами з 6 ранку. Частина проблеми що до повільного руху черги - постійні візити людей у білих халатах з документами у руках. Вирішують 350гривневі питання :-). Я розумію, криза, на пів ставки але чому ні в кого нехватає кеби чи бажання поліпшити організацію процесу прийому відвідувачів? Чому не посадити в цей кабінет ще одного писаря? Вони ж не лікують а просто фантики малюють - нехай малюють у двох! У реєстратурі сидять байдики б'ють, чашками дзеленчать - хай би пішли до 12ї помалювали папірці. Чому ні? Сподіваюсь не тому, що це штучно створене вузьке місце - яке мотивує до сплати 350-400грн? Попахує корупційною складовою! Як що ні - не потрібно жодної гривні чи нового працівника - просто посадіть туди ще одного писаря з тих що вештаються по лікарні без діла (носять чиїсь документи). А що до постійних "своїх" у білих халатах - хай або не у прийомний час лізуть або створіть перешкоду цьому явищу. Наприклад міська або лікарняна гаряча лінія для звернень громадян та повідомлення про факти "своїх". Особисто я готовий подарувати веб камеру - щоб повісили біля цього кабінету...
Висновок:
Одні міркують як це можливо зробити а інші чому це не можливо - просто мотивація різна...
П.С.
Решта кабінетів по плану проф огляду просто душки! Все стисло, по ділу і без зайвого витрачання свого та нашого часу. Дякую за працю!
 • Нравится
 • 0
 • Tyler Користувач offline

 • 22 липня 2013 14:10
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 4.03.2010 | 563 комментарів | 0 публікацій
Цитата: "Патріот"
Наприклад міська або лікарняна гаряча лінія для звернень громадян та повідомлення про факти "своїх".
Так чего мелочиться с городской линией? Пусть сразу "вставляют" по всей вертикали:
Відповідно до наказу МОЗ України № 292 від 10.04.2013 р. "Про модернізацію роботи системи телефонної «гарячої лінії» МОЗ України" та з метою забезпечення оперативного реагування на звернення громадян в МОЗ діє телефонна "гаряча лінія" з 9.00 до 18.00.

Телефон "гарячої лінії": 0-800-801-333
 • Нравится
 • 0
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top