Четвер, 26 травня 2022
Культура

10 років дитячому хореографічному ансамблю «Водограй» Новина з фото

10 років дитячому хореографічному ансамблю «Водограй»30 травня у міському палаці культури відзначив свій перший ювілей дитячий хореографічний ансамбль "Водограй" дитячої школи мистецтв. Ось уже 10 років поспіль колектив радує жителів міста своїми яскравими виступами.
Засновник та незмінний керівник ансамблю Макогон Олена Володимирівна доклала чимало зусиль при підготовці концертної програми, яка була побудована у вигляді дитячого дня народження. Оголошення номерів відбувалось у вигляді мініатюрних сценок, які показували самі танцівники. Таким чином, діти змогли проявити не лише свою танцювальну майстерність, а й акторські здібності.


Цей рік виявився для ансамблю плідним на конкурси та фестивалі на яких діти гідно себе показали та здобули численні призи та нагороди. Учні четвертого класу хореографічного відділення дитячої школи мистецтв перемогли в обласному конкурсі учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів "Паросток" у номінації "хореографія". У цьому ж самому конкурсі учні третіх класів посіли третє місце, за любов до танцю та високу виконавську майстерність. На четвертому Всеукраїнському хореографічному конкурсі-фестивалі "KIEV ART TIME 2013" танцівники були нагороджені дипломом другого ступеня.

Народний аматорський ансамбль танцю "Вогник", хореографом якого, до речі, також є Макогон Олена Володимирівна, привітав ювілярів та подарував їм запальні танці. Цієї осені колектив так само справляв ювілей, тільки не десять, а п’ятдесят років! Навесні танцівники "Вогника" привезли друге місце з обласного конкурсу хореографічного мистецтва "Весняні ритми" у номінації народний танець, а також отримали диплом першого ступеня на третьому регіональному фестивалі українських народних танців "Барви рідної землі", за розвиток та збагачення хореографії.

Особливо зворушливим моментом концертної програми стало посвячення у танцівники. Маленькі дітки вперше вийшли на сцену, побачили глядачів, почули такі бурхливі оплески і звичайно ж були нагороджені дипломами та подарунками. Не забули й про випускників, які вже мають за плечима не один рік виснажливих тренувань, незабутніх виступів та неповторних емоцій.

Тож побажаємо ансамблю "Водограй" натхнення і творчих успіхів. Танець це потаємна мова душі, плекайте та вдосконалюйте її.

10 років дитячому хореографічному ансамблю «Водограй»

10 років дитячому хореографічному ансамблю «Водограй»

10 років дитячому хореографічному ансамблю «Водограй»

10 років дитячому хореографічному ансамблю «Водограй»

10 років дитячому хореографічному ансамблю «Водограй»

10 років дитячому хореографічному ансамблю «Водограй»

Оксана Марус
Фото надані автором


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top