Субота, 04 квітня 2020
Корисна інформація

Інформація про зміну (коригування) тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

Інформація про зміну (коригування) тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територійПідприємства надавачі послу з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій Житлово-експлуатаційні контори №1, 2, 3, 4, 5, ТОВ "Господарник-1", ДП "Господарник-1", КП "Добробут", КП "Житлосервіс-2012", КП "Житлосвіт-2012" відповідно до наказу міністерства регіонального розвитку та житлово-комунального господарства України №390 від 30.07.2012р "Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад" доводять до відома споживачів про зміну (коригування) тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій по кожному будинку окремо.


Така зміна (коригування) тарифів на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкової території пов’язана з тим, що діючі тарифи на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкової території встановлені в 2009 році з розрахунку встановленої на той час мінімальної заробітної плати 625 грн. з 1 січня 2013р розмір мінімальної заробітної плати збільшився до 1147 грн. За вказаний період зростання мінімальної заробітної плати змінювалося 18 разів, яка збільшилась майже на 84%.

На цей час підприємства, що обслуговують будинки не покривають свої витрати діючими тарифами на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкової території та несуть збитки і не можуть якісно та в повному обсязі надавати послуги споживачам.

Періодичність та строки надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкової території, затверджені рішенням виконавчого комітету Світловодської міської ради №649 від 01.03.2007р., залишаються незмінними.

Зауваження та пропозиції приймаються письмово з 8:00 до 16:00 крім вихідних та святкових днів протягом 14 календарних днів з моменту оприлюднення цього повідомлення за адресами: ЖЕК №1 (вул. Суворова 5а), ЖЕК №2 КП "Житлосервіс-2012" (вул. Приморська, 20), ЖЕК №3 (вул. Леніна, 86), ЖЕК №4 (вул. Приморська, 54), ЖЕК №5 КП "Житлосвіт-2012" (вул. Приморська, 44), ТОВ "Господарник-1", ДП "Господарник-1" (вул. Приморська, 74), КП "Добробут" (вул. Леніна, 67).

Завантажити файл: tariffs.doc [725,5 Kb] (188)

Фото: uralskweek.kzДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top