Вівторок, 31 березня 2020
Відео ТРК ''Веселка''

"Інформаційний Монітор Міста" за 16 травня 2013 року Новина з відео


Випуск новин на ТРК "Веселка" за 16 травня 2013 року


У випуску:

1. Засідання виконавчого комітету Світловодської міської ради. Кадрові зміни в сфері освіти. Проведення навчально-польових занять з предмету "Захисник Вітчизни". Питання з надзвичайних ситуації, архітектури та містобудування, питання економіки, ресурсів та розвитку міста. Демонтаж капітальних споруд, власників яких не встановлено, або не встановлено їх місцезнаходження. (00:56)

2. Розширений семінар з охорони праці з керівниками навчальних закладів міста та району. Коментар Олександра Дурова — методист з ОП та БЖ управління освіти. (03:16)

3. Проблема безпритульних тварин у Світловодську. Коментарі Віктора Самоляка — начальника управління ЖКГ, Радмили Перепеляк — головного спеціалісту відділу держсанепіднагляду, Юрія Кондратюка начальника управління ветеринарної медицини м.Світловодськ. (05:15)

4. Відкрита першість Світловодської КДЮСШ з дзюдо. Коментарі Рудольфа Матвєєва — тренера-викладача з дзюдо Світловодської КДЮСШ №1, Василя Новіка — заслуженого тренера України, судді національної категорії. (10:59)Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top